منو دسترسی

اخذ نمایندگی

1400/03/04 در ساعت 15:59:00

در دوران امروز و در این شرایط اقتصادی سرمایه گذاری یکی از بهترین راه های کسب درآمد بیشتر است. اما سرمایه گذاری مطمئن چگونه اتفاق می‌افتد؟! در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی


چرا اخذ نمایندگی می تواند یک گزینه جذاب برای سرمایه گذاری باشد؟

در دوران امروز و در این شرایط اقتصادی سرمایه گذاری یکی از بهترین راه های کسب درآمد بیشتر است. اما سرمایه گذاری مطمئن چگونه اتفاق می‌افتد؟! در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

جمله ای قدیمی است که میگوید: «بیزینس شکم بهترین بیزینس است.»

اما این راه در دوران کنونی سخت و پیچیده شده است. با وجود بازاری بزرگ، رقبای تازه نفس و محیط رقابتی شدید فعالیت در این حوزه هر روز سخت تر می شود. در علم کسب و کار اصطلاحی وجود دارد به نام اقیانوس آبی و قرمز. فعالیت در حوزه فست فود شدیداً در محیط اقیانوس قرمز قرار دارد و بدون پشتوانه، امکان شکست بسیار زیاد است. از طرفی همه ما می دانیم که این صنعت، صنعت بزرگ و پرسودی است و می تواند ما را به درآمدهای خوب و قابل قبولی برساند. اما راه ورود به این حوزه چیست!؟

بهتر است در ابتدا نگاهی به معنای فرانچایز داشته باشیم.فرانچایز به معنای مجوز یا حق امتیاز برای استفاده از برند دیگران گفته می شود. در همین معنا هم میتوان دید که اخذ نمایندگی می تواند ریسک های موجود شروع یک کسب و کار تازه را کمتر کند.

بر طبق آمارها، تقریبا 90% استارتاپ ها درهمان سال های اول راه اندازی شکست می خورند. دلیل اینکه مردم به همکاری با فرانچایز ها علاقه دارند هم همین است. زیرا صاحبان برندها راه های سخت را رفته اند و مسیر روبرو برای مردم مسیری هموار است.

مجموعه رستوران های زنجیره ای عطاویچ، بزرگترین مجموعه رستوران یا اصطلاحا «فرانچایز» می‌باشد که همیشه به فکر رشد و طرقی برند خود است. مجموعه عطاویچ با ۷۲ شعبه در سرتاسر ایران، بزرگترین در ایران و خاورمیانه است، و کسی نیست که اسمی از عطاویچ نشنیده باشد.

شما با سرمایه گذاری و اخذ نمایندگی از برند عطاویچ قدم در راهی می‌گذارید که پشتوانه شما برند عطاویچ است و برند عطاویچ متعهد به شعبه دارهای خود است. در واقع شعبه دار جزیی از برند است.

شما با سرمایه گذاری بر روی شعبه خود، در واقع راه چندساله را در طی تنها چند ماه طی خواهید کرد.

زیرا برند عطاویچ این راه را رفته و اکنون استوار به مسیر خود ادامه میدهد و همراه شما است و با وجود شما بزرگ تر می شود.

 از دیگر مزیت های اخذ نمایندگی عطاویچ آموزش پرسنل و آشپزها و بازدید روزانه از شعب است.

بازرسان ما در تمامی روزها فعال هستند و اگر مشکلی برای شعبه ای به وجود آمده باشد در کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف خواهند کرد.

آموزش هم بخش جدایی ناپذیر از این روند است. با وجود آموزش، آشپزهای شما تحت استانداردهای دفتر مرکزی قرار می گیرند و شما می توانید مطمئن از طعم و مزه غذاهای خود باشید.

از طرفی دیگر با راه اندازی فست فود، به اقتصاد آن منطقه کمک کرده و باعث اشتغال زایی برای جوانان و افراد مستعد می شوید.

در زمینه تامین مواد اولیه، کمترین نگرانی را شعبه دار تجربه می کند. زیرا تمامی مواد اولیه از طرف دفتر مرکزی برای تمامی شعب ارسال می شود. از نظر کیفیت مواد هم که دیگر صحبتی نمی‌ماند. تمامی مواد اولیه به وسیله خود برند تولید شده و در دسترس شعبه داران قرار می گیرد. بنابراین نگرانی از بابت تامین مواد اولیه باقی نمی‌ماند.

عطاویچ همیشه درحال شنیدن دغدغه ها و نظرات شعبه داران خود است و آن ها را همیشه زیر چتر حمایت خود دارد.

علاوه بر تمامی موارد، تجهیز فست فود هم با نظر شما می تواند توسط مجموعه انجام شود.

از دیگر مزیت های شعبه دار بودن در عطاویچ، ریسک کمتر شکست شما و همچنین حمایت های مالی دفتر مرکزی از شماست.

اگر شما در شهرستان ها باشید، و یا خارج از کشور، میتوانید با برند عطاویچ همکاری کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخ شما را خواهند داد.


ویژگی های یک فست فود خوب

1400/07/28 در ساعت 12:05:48

باتوجه به تعدد تعداد فست فود ها و علاقه زیاد افراد به این نوع غذاها، برآن شدیم تا مقاله ای راجب ویژگی های کی فست فود خوب ارائه دهیم تا آگاهی عمومی را در این زمینه افزایش دهیم.حق شما بهرمندی از یک فست فود خوب و مناسب است.

ویژگی های یک فست فود خوب

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

1400/07/26 در ساعت 14:46:08

موفقیت در صنعت فست فود مستلزم تسلط بر پارامترهای متفاوتی است. در این مقاله سعی کردیم تعدادی از آن ها را برای کسانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، بیان کنیم.

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

برای راه اندازی یک پیتزا فروشی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

1400/06/31 در ساعت 14:55:00

راه اندازی فست فود دیگر یک کسب و کار ساده نیست.علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب، استفاده از وسایل و لوازم با کیفیت هم اهمیت بسیاری دارد و می‌تواند به شما کمک‌های بسیاری کند. در این مقاله اطلاعاتی راجب راه اندازی فست فود به شما خواهیم داد.

برای راه اندازی یک پیتزا فروشی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

گذشته، حال و آینده فست فود در یک نگاه

1400/06/29 در ساعت 12:43:00

فست فود ها به گونه ای ایجاد شده اند که نیاز مردم را به شیوه ای مناسب و کارآمد برای دریافت غذا تامین کنند زیرا مردم در زندگی مدرن تمایل به ارائه خدمات سریع دارند. سال هاست که شرکت های فست فود از طریق افزایش خدمات خود و ارائه محصولات جدید برای جذب مشتریان جدید و ایجاد پایگاه مشتری با یکدیگر رقابت می ک

گذشته، حال و آینده فست فود در یک نگاه

اعطای نمایندگی در صنعت غذا و رستوران داری

1400/06/22 در ساعت 16:44:00

دریافت فرانچایز از یک برند معتبر سبب طی کردن یک مسیر کوتاه بجای طی یک مسیر بلند با چالش ها و احتمال شکست بالا می باشد. حتی انتخاب نوع صنفی که می خواهید در آن مشغول به کار شوید نیز بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی این موضوعات پرداخته ایم.

اعطای نمایندگی در صنعت غذا و رستوران داری

10 مورد از قدیمی ترین زنجیره های فست فود که همچنان فعال هستند.(1)

1400/06/17 در ساعت 12:41:00

در این مقاله به بررسی قدیمی ترین فست فود ها که فرانچایز آن ها در بیشتر کشورهای دنیا قرار دارد پرداخته ایم که در 2 مقاله تقدیم شما می شود.

10 مورد از قدیمی ترین زنجیره های فست فود که همچنان فعال هستند.(1)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید