منو دسترسی

تجهیزات مورد نیاز فست فود

1400/03/30 در ساعت 11:58:00

زمانی که تصمیم به راه اندازی فست فود می گیرید اولین چیزی که باید به آن توجه کنید تجهیزات مورد نیاز برای رستوران است. در این مقاله به بررسی این تجهیزات پرداخته ایم.

تجهیزات مورد نیاز فست فود

تجهیزات مورد نیاز فست فود

در حالی که فست فود ها در همه جا وجود دارند، اما این بدان معنا نیست که جایی برای کسب و کارهای کوچک تر نیز وجود ندارد. ممکن است به کار بیشتری احتیاج داشته باشند، اما اگر پشتکار داشته باشید مطمئناً موفقیت امکان پذیر است

. اگر به فکر افتتاح یک فست فود هستید اما کاملاً مطمئن نیستید که به چه وسیله ای احتیاج دارید، به جای درستی در افکار خود رسیده اید. این مقاله دارای یک لیست از تجهیزات فست فود است که شامل مهم ترین وسایل مورد نیاز شماست.


قفسه بندی برای محصولات

هنگام باز کردن فست فود ، آسان است که درگیر تمام تجهیزات رستوران تجاری شوید. اما به یاد داشته باشید که شما به فضای ذخیره سازی نیاز خواهید داشت. قفسه های رستوران یک راه حل ساده به شما نشان می دهند که به طور یکپارچه در چیدمان آشپزخانه شما کار می کند و می توانید از آن ها برای منظم کردن چیدمان محصولات، منظم کردن آن ها و از همه مهم تر انبار کردن استفاده کنید. قفسه های دیواری را می توان به دیوارها چسبانده و برای آشپزخانه هایی که فضای بیشتری برای قفسه بندی سنتی ندارند ، مناسب است.یخچال و فریزر

فست فود ها باید مواد غذایی را برای مدتی حفظ کنند بنابراین شما حتما نیاز به یخچال و فریزر صنعتی خواهید داشت و باید رستوران خود را با یخچال و فریزر مجهز کنید. یخچال های درب شیشه ای دید بهتری دارند و مشتری ها می توانند داخل آن ها را ببینند، در حالی که یخچال های بزرگ و صنعتی عایق بندی عالی را ایجاد می کنند و دمای محیط را به حداقل می رسانند. برای آشپزخانه هایی که چندمنظوره هستند و انواع آیتم ها را سرو می کنند، ترکیب یخچال فریزر صنعتی بهترین راه حل است.


سرخ کن


سرخ کن فست فود


فست فود ها به دلیل ارائه غذاهای سرخ شده شناخته می شوند. در نتیجه ، سرخ کن های صنعتی در لیست تجهیزات ضروری فست فود ها، جایگاه بالایی دارند. ماهی، سیب زمینی سرخ کرده، حلقه های پیاز و مرغ سوخاری جزء محبوب ترین انواع غذاهای سرخ شده هستند.

از آن جا که همه فضاهای آشپزخانه ها یکسان نیستند ، انواع مختلفی سرخ کن در بازار وجود دارد. بعضی از آن ها فضای کمتری را اشغال می کنند و این نوع برای آشپزخانه های تجاری کوچک تر ایده آل هستند. اندازه دیگر سرخ کن ها بزرگ تر است و به فضای بزرگ تری برای نصب احتیاج دارد. این سرخ کن های صنعتی عمدتا می توانند تا حدود 2 مخزن و تا 6 مخزن داشته باشند که این امر برای سرخ کردن حجم زیادی از مواد غذایی مناسب است.

 در صورت عدم دسترسی به اتصال گاز ، سرخ کن برقی بهترین گزینه است.


اجاق


اجاق گاز فست فود


اجاق های صنعتی از الزامات لازم برای هر فست فود است. چه در حال پختن همبرگر ، تخم مرغ ، سوسیس ، پنکیک ، استیک ، مرغ یا ماهی باشید.


هود


هود فست فود


هود برای ایمنی شما و کارکنان آشپزخانه شما ضروری است. به خصوص در رستوران های فست فود بسیار مهم است زیرا هود به شما کمک می کند تا هوای آشپزخانه را از دود و چربی ناخواسته پاک کنید. این فرآیند هوای آشپزخانه شما را تازه نگه می دارد و از همه مهم تر خطر آتش سوزی را کاهش می دهد.

اگر در حال راه اندازی فست فود کوچک تر هستید ، یک سیستم هود کربنی (بدون دودکش) ممکن است بهترین گزینه شما باشد. این واحدها به فضای کمتری نیاز دارند و در هنگام طراحی آشپزخانه ها از قابلیت کارایی بیشتری برخوردار هستند.

هودهای صنعتی گزینه دیگر است که برای واحدهای صنعتی بزرگ مناسب است. این هودها که مستقیماً به دیوار یا سقف شما نصب شده اند، جزئی از وسایل آشپزخانه تبدیل می شوند و برای رستوران های فست فود با حجم بالا مناسب ترین هستند.


ظرفشویی

سینک ظرفشویی را نباید فراموش کنید زیرا تمیزی مهمترین المان در یک رستوران است. حفظ محیط بهداشتی نه تنها برای سلامت کارکنان و مشتریان مهم است ، بلکه قانون نیز محسوب می شود. به همین دلیل است که هر فست فود به ظرفشویی های تجاری نیاز دارد. سینک ظرفشویی ها به اندازه 1 محفظه و به اندازه 4 عدد است. سینک ظرفشویی ها به راحتی درون میز قرار می گیرند ، در حالی که سینک های دستی را می توان به دیوارها نصب کرد. نوع سینک ظرفشویی شما تا حد زیادی به چیدمان آشپزخانه شما بستگی دارد ، بنابراین بهتر است قبل از تهیه این وسایل حتما از طرح خود مطلع شوید.

میبینید که افتتاح رستوران مشکلات خود را دارد و امکان دارد که شما در تهیه وسایل اشتباه کنید اما عطاویچ کار شما را راحت کرده است. شما با اخذ نمایندگی عطاویچ و استفاده از مشاوران ما خیلی راحت و سریع شعبه رستوران خود را افتتاح میکنید.

پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ثبت درخواست خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.


ویژگی های یک فست فود خوب

1400/07/28 در ساعت 12:05:48

باتوجه به تعدد تعداد فست فود ها و علاقه زیاد افراد به این نوع غذاها، برآن شدیم تا مقاله ای راجب ویژگی های کی فست فود خوب ارائه دهیم تا آگاهی عمومی را در این زمینه افزایش دهیم.حق شما بهرمندی از یک فست فود خوب و مناسب است.

ویژگی های یک فست فود خوب

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

1400/07/26 در ساعت 14:46:08

موفقیت در صنعت فست فود مستلزم تسلط بر پارامترهای متفاوتی است. در این مقاله سعی کردیم تعدادی از آن ها را برای کسانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، بیان کنیم.

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

برای راه اندازی یک پیتزا فروشی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

1400/06/31 در ساعت 14:55:00

راه اندازی فست فود دیگر یک کسب و کار ساده نیست.علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب، استفاده از وسایل و لوازم با کیفیت هم اهمیت بسیاری دارد و می‌تواند به شما کمک‌های بسیاری کند. در این مقاله اطلاعاتی راجب راه اندازی فست فود به شما خواهیم داد.

برای راه اندازی یک پیتزا فروشی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

گذشته، حال و آینده فست فود در یک نگاه

1400/06/29 در ساعت 12:43:00

فست فود ها به گونه ای ایجاد شده اند که نیاز مردم را به شیوه ای مناسب و کارآمد برای دریافت غذا تامین کنند زیرا مردم در زندگی مدرن تمایل به ارائه خدمات سریع دارند. سال هاست که شرکت های فست فود از طریق افزایش خدمات خود و ارائه محصولات جدید برای جذب مشتریان جدید و ایجاد پایگاه مشتری با یکدیگر رقابت می ک

گذشته، حال و آینده فست فود در یک نگاه

اعطای نمایندگی در صنعت غذا و رستوران داری

1400/06/22 در ساعت 16:44:00

دریافت فرانچایز از یک برند معتبر سبب طی کردن یک مسیر کوتاه بجای طی یک مسیر بلند با چالش ها و احتمال شکست بالا می باشد. حتی انتخاب نوع صنفی که می خواهید در آن مشغول به کار شوید نیز بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی این موضوعات پرداخته ایم.

اعطای نمایندگی در صنعت غذا و رستوران داری

10 مورد از قدیمی ترین زنجیره های فست فود که همچنان فعال هستند.(1)

1400/06/17 در ساعت 12:41:00

در این مقاله به بررسی قدیمی ترین فست فود ها که فرانچایز آن ها در بیشتر کشورهای دنیا قرار دارد پرداخته ایم که در 2 مقاله تقدیم شما می شود.

10 مورد از قدیمی ترین زنجیره های فست فود که همچنان فعال هستند.(1)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید