منو دسترسی

راهنمای راه اندازی همبرگر فروشی در 5 قدم

1400/06/10 در ساعت 15:14:00

راه اندازی کسب و کار شخصی شما ممکن است به عنوان یک تلاش ناخوشایند به نظر برسد. در راه اندازی یک کسب و کار جنبه های زیادی وجود دارد در این مقاله ابعاد مختلف این کار را بررسی کرده ایم.

راهنمای راه اندازی همبرگر فروشی در 5 قدم

راهنمای راه اندازی همبرگر فروشی در 5 قدم

راه اندازی کسب و کار شخصی شما ممکن است به عنوان یک تلاش ناخوشایند به نظر برسد. در راه اندازی یک کسب و کار جنبه های زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. اگر رویای شما راه اندازی یک همبرگر فروشی است به مکان مناسب آمده اید! این مقاله به شما کمک می کند تا از قبل برنامه ریزی کرده و ایده های در مورد انتظارات خود هنگام راه اندازی مغازه برگر خود پیدا کنید.


اولین قدم در راه اندازی یک فست فود چیست؟

ابتدا باید انتخاب کنید که می خواهید یک نمایندگی باز کنید یا یک فروشگاه برگر مستقل. اگر می خواهید می توانید زیرمجموعه یک برند دیگر باشید و یا به عبارتی دیگر شعبه ای از آن برند را برای خود داشته باشید. این کار باعث صرفه جویی در بسیاری از هزینه های شما می شود. اما اگر می خواهید یک فست فود معروف باز کنید ، باید خودتان را برای برخی هزینه ها آماده کنید. شاید به نظر برسد که راه اندازی یک برگرفروشی شخصی هزینه اش کمتر باشد اما بازهم شما برای راه اندازی آن نیاز به یک نقشه راه، سرمایه گذارِی و در نهایت ایده های نو برای راه اندازی آن دارید.دومین قدم، هزینه ها

دومین قدم تعیین میزان هزینه های شماست. این هزینه ها شامل لوازم، اجاره (درصورت اجاره ای بودن ملک)، تبلیغات و مبلمان شما می شود. شما نیاز دارید که حداقل این هزینه ها را برای خود مشخص کنید تا بتوانید به یک جمع بندی درباره میزان هزینه کرد و میزان بودجه لازم برای شروع کار و کسب خود برسید.


سومین قدم، مکان مغازه

میتوان گفت یکی از اصلی ترین مباحث برای کسانی که پایه کار و کسب خود را بیشتر بر روی ترافیک حضوری مشتریان متمرکز کرده اند مکان رستوران است. مکانی که انتخاب می کنید ترجیحا دسترسی مناسبی داشته و جای پارک برای اتومبیل های شخصی داشته باشد.


چهارمین قدم، کارمندان

بسیار خوب ، بنابراین هنگامی که مکان ، نام رستوران و لوگو خود را انتخاب کردید و تمام مبلمان و تجهیزات را سفارش دادید، باید کارمندانی را برای انجام امور استخدام کنید. ممکن است نحوه افتتاح رستوران همبرگر را بدانید ، اما ممکن است برای انتخاب افراد مناسب برای پیوستن به تیم خود ، به راهنمایی هایی نیاز داشته باشید. (همیشه سعی کنید که از افراد متبحر و باتجربه این حوزه مشورت بگیرید.)

به دنبال افرادی باشید که شاد و قابل اعتماد، خوش رو و خوش برخورد هستند. غذای عالی و خدمات بی عیب و نقص به مشتری کلید هر رستورانی است. رستوران شما نیز از این قاعده مستثنی نیست! سعی کنید تجربه های جدیدی به مشتریان خود عرضه کنید. هیچ موقع بیگدار به آب نزنید و قبل از هر کاری ابتدا درباره آن مطالعه کنید و پیش بینی نتایج آن را از قبل داشته باشید.


سفارش همبرگر


پنجمین قدم; تبلیغات

هنگامیکه نحوه راه اندازی کار و کسب خود را فرا گرفتید و شرایط را برای آن محیا کردید نوبت به تبلیغات است. این قسمت یکی از پرهزینه ترین بخش های کار و کسب شماست و اگر با برنامه ریزی و به درستی مشخص نشود امکان هدر رفت بودجه شما بسیار زیاد است.

اگر که شما تصمیم گرفته باشید که شعبه یکی از رستوران های برند باشید این قسمت هزینه اش کمتر می شود زیرا برند مادر راه اصلی و پرچالش را برای جایگاه یابی نام خود در اذهان عمومی را انجام داده است. اما اگر شما تصمیم دارید که رستوران خود را افتتاح کنید باید چند مورد را مورد توجه خود قرار دهید.

شبکه های اجتماعی می توانند به شما کمک زیادی کنند! همبرگر شما به اینستاگرام خود نیاز دارد. صفحه اینستاگرام خود را به روز نگه دارید و روزانه عکس از غذاهای خود پست کنید. بگذارید مردم هوس این همبرگرهای خوشمزه کنند!

علاوه بر این شما نیاز به یک وب سایت برای ثبت سفارشات آنلاین خود و هم چنین استفاده از آن به عنوان رسانه خود دارید. وب سایت به شما امکان پیاده سازی طرح های مختلف تبلیغاتی و همچنین راحت تر کردن سیستم ثبت سفارش و پرداخت را می دهد.

سعی کنید همیشه چیز جدیدی به منو اضافه کنید و درواقع منوی خود را بروزرسانی کنید. همبرگر را می توان به طرق مختلف سرو کرد! می توانید همبرگر گیاهی ، چیزبرگر دو نفره ، مینی برگر و موارد دیگر ارائه دهید. این بروزرسانی های منو باعث می شود که مشتریان هر از چندگاهی تجربه های جدیدی از برگرهای شما داشته باشند و بخواهند این تجربه های جدید را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارند. بازهم تاکید میکنیم که همیشه و همیشه باید از کیفیت مواد اولیه و کیفیت محصول نهایی خود اطمینان داشته باشید.


همبرگر خوشمزه


می توانید از قدم های کوچک شروع کنید.

اگر بودجه لازم را ندارید و یا برای تهیه آن تحت فشار هستید می توانید از غرفه های برگر شروع کنید. شما می توانید این غرفه ها را داخل نمایشگاه ها، کنسرت ها و مکان های عمومی دیگر اجاره کنید و برگرهای خود را آن جا به فروش برسانید. می توانید آدرس صفحات اجتماعی خود را نیز پرینت کرده و روی غرفه خود بگذارید تا مردمی که از شما خرید می کنند نام شما را در ذهن داشته باشند. بعد از مدتی که این کار را کردید با بازخوردی که دریافت کردید می توانید بررسی کنید که آیا شروع این کار و کسب به نفع شما است یا نه؟


جمع بندی

اگر قصد دارید که یک فرانچایز افتتاح کنید و در آینده کار و کسب خود را گسترش داده و شعبات خود را بیشتر کنید باید هرچه یشتر به نکات گفته شده توجه کنید. از مبلمان و دکوراسیون داخلی گرفته تا مواد اولیه، آموزش پرسنل و موارد بسیار دیگر. هنگامی که از برند و نام تجاری صحبت می کنیم در واقع داریم به نوعی از مسئولیت های اجتماعی نیز صحبت می کنیم. یادتان باشد که مسئولیت های نام تجاری و عمل به وعده های خود است که باعث پایداری یک برند در کار و کسب می شود.


پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

انواع برگرهای آمریکایی (2)

1400/07/28 در ساعت 16:39:34

در ادامه مقاله انواع برگرهای آمریکایی (1) به معرفی مابقی همبرگرهای آمریکایی می پردازیم.

انواع برگرهای آمریکایی (2)

انواع برگرهای آمریکایی (1)

1400/07/28 در ساعت 16:26:20

برگر آمریکایی؛ نامی که در بیش از 80 درصد فست فود های ایران و تهران دیده ایم. ما در این مقاله شما را با برگر های آمریکایی واقعی آشنا می کنیم.

انواع برگرهای آمریکایی (1)

ویژگی های یک فست فود خوب

1400/07/28 در ساعت 12:05:48

باتوجه به تعدد تعداد فست فود ها و علاقه زیاد افراد به این نوع غذاها، برآن شدیم تا مقاله ای راجب ویژگی های کی فست فود خوب ارائه دهیم تا آگاهی عمومی را در این زمینه افزایش دهیم.حق شما بهرمندی از یک فست فود خوب و مناسب است.

ویژگی های یک فست فود خوب

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

1400/07/24 در ساعت 15:14:01

در این مقاله به بررسی تاریخچه نان سیر از ابتدای آن تا به حال پرداخته ایم. درواقع یک کندوکاو دیگر در تاریخچه غذاها داریم.

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

طرز تهیه هات داگ تنوری

1400/07/20 در ساعت 11:50:30

در این بخش، قصد داریم طرز تهیه هات داگ تنوری که از جمله ساندویچ های خوشمزه و پر طرفدار در سراسر دنیا می باشد را در اختیار شما دوستان گرامی و علاقمندان به انواع غذا های فست فود قرار دهیم.

طرز تهیه هات داگ تنوری
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید