منو دسترسی

بهترین همبرگر

1399/12/25 در ساعت 16:25:00

در این مقاله مواد تشکیل دهنده انواع همبرگرهای عطاویچ را باهم بررسی می کنیم و به چالش طرفداران همبرگر می پردازیم.

بهترین همبرگر

بهترین همبرگر

شاید بتوان همبرگر را یکی از پیچیده ترین ساندویچ های موجود دانست که افراد با سلیقه های مختلف به سراغ آن می روند. در نگاه اول، این غذای خوشمزه، چیزی بیش تر از  یک گوشت چرخ شده که با حالت گرد تهیه شده و آن را به صورت گریل یا سرخ شده آماده می کنند و همراه با مخلفاتی ارائه می دهند، نیست.

برگر ها مجموعه ای بزرگ و متنوع از ساندویچ های گِرد و لذیذی هستند که از فرآورده های گوشتی (گوسفند، گاو و مرغ) تهیه شده اند و در کنار سایر مخلفاتی نظیر قارچ، انواع پنیر ها و سایر افزودنی های خلاقانه، خوش طعم تر و خواستنی تر می شوند. هنر استفاده از این مخلفات و چگونگیِ طبخِ گوشتِ مورد استفاده در برگر ها، مهم ترین نکته در خوب و خوش طعم شدن این ساندویچ است. یعنی اینکه بدانید از چه مواد اولیه ای استفاده کنید، چگونه از آن برگر بسازید، آن را چگونه و با چه روشی طبخ کنید و در پایان با چه مخلفات، چاشنی ها و سس هایی سرو کنید. همه این موارد دست به دست هم میدهند که یک برگر ، خیلی محبوب و خوشمزه شود.

اما این ساده ترین و ابتدایی ترین دید نسبت به این غذای خوشمزه است و نگاه عمیق تر و پیچیده تر آن است که سبب ایجاد رقابت شدید بین  فست فود های مختلف شده است. این رقابت فقط به فست فود های داخل ایران محدود نمی شود بلکه رقابتی است که بین همه رستوران های سراسر جهان که همبرگر را در منو خود دارند، وجود دارد.


انتخاب بهترین همبرگر تهران  یکی از کارهای سختی است که این روزها در بین طرفداران فست فود وجود دارد و هر کدام ادعا می کنند که بهترین همبرگر را خورده اند و همبرگری بهتر از آن نمی توان پیدا کرد. درواقع این موضوع با توجه به افتتاح روزانه فست فود ها و پیشرفت دستگاه ها و وسایل صنعتی که می توانند گوشت برگرها را با بهترین کیفیت ها و فناوری روز دنیا طبخ می کنند ، واقعا کار دشواری است.

بهترین همبرگرها از 4 جز اصلی شامل نان، برگر، سس و دیگر مخلفات مانند ادویه و سبزیجات تشکیل می‌شوند. در صورت نبود هر یک از این 4 جز، آن غذا را نمی‌توان یک همبرگر واقعی و باکیفیت در نظر گرفت. 

در اولین نسل از همبرگرها، هر منطقه نان مخصوص به خود را برای همبرگر آماده می‌کرد اما امروزه همان‌طور که همه ما می‌دانیم نان‌های گرد رواج بیشتری دارند. 

دومین بخش یک همبرگر خوشمزه ، سس آن است. در واقع این سس همبرگر است که طعمی خاص و لذیذ به این غذا می‌بخشد. سس‌ها بر اساس سلیقه و رژیم غذایی مشتری، می‌توانند متفاوت باشند. 

مورد بعدی که در حین سفارش همبرگر باید دقت کنید، مخلفات متنوع آن است. در تهیه برگر‌ها مخلفاتی مانند گوجه‌فرنگی، خیارشور، قارچ و پیاز خام یا کاراملی و تفت داده شده، انواع کاهوها و کلم و بسیاری دیگر از سبزیجات مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این موارد انواع ادویه‌ها نیز تکمیل‌کننده یک همبرگر خوشمزه هستند.

ما در مجموعه رستوران های عطاویچ تمام سعی خود را می کنیم تا با طبخ انواع مختلف همبرگر به همراه مواد متنوع، غذایی لذیذ به همه همراهان عزیز عطاویچی ارائه دهیم.

حال انواع همبرگرهای عطاویچ را باهم بررسی می کنیم.


فست فود در ایران


اولین نوع همبرگر، همبرگر اکونومی است که شامل یک همبرگر 125 گرمی به همراه یک سس خاص می باشد.

نوع دوم چیز برگر اکونومی است که شامل یک برگر تنوری 125 گرمی با قارچ و پنیر گوداو یک سس خاص است.

نوع سوم چیز برگر عطاویچ یک برگر حرفه ای 180 گرمی و قارچ و پنیر گودا و یک سس خاص است.

نوع چهارم چیز برگر با سس قارچ است که این ساندویچ جذاب هم شامل یک برگر حرفه ای 180 گرمی و پنیر گودا و سس قارچ می باشد..

نوع پنجم همبرگر با سس پنیر که شامل یک برگر حرفه ای 180 گرمی و قارچ و دیپ پنیر و یک سس خاص است.

نوع ششم ژوهانسبورگر یکی دیگر از انواع برگرهای عطاویچ است.

غول همبرگرهای عطاویچ طرفداران بسیاری بین عطاویچی ها دارند و به غول خوشمزه معروف هستند. در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

مانستر: دو تا همبرگر دستی حرفه ای با پیاز کاراملی و پنیر موزارلا و یه سس خاص

مانستر پپر: دو تا همبرگر دستی حرفه ای با پپرونی و سیب زمینی سرخ شده و پنیر موزارلا و یه سس خاص


مانستر چیز کراف


مانستر چیزکراف: دو تا همبرگر دستی حرفه ای با یه کراکف سرخ شده و پنیر موزارلا و یه سس خاص

مانستر کینگ: سه تا همبرگر دستی حرفه ای با کراکف و پپرونی و پنیر گودالا و یه سس خاص
پنیر، این ماده دوست داشتنی از کجا وارد همبرگر شد؟

1400/09/06 در ساعت 14:28:59

پنیر یکی از مواد اولیه ای غذاها که تاثیر زیادی در طعم و مزه غذا دارد. پنیرها انواع مختلفی دارند که در این مقاله به معرفی برخی از آن ها پرداخته ایم.

پنیر، این ماده دوست داشتنی از کجا وارد همبرگر شد؟

3 همبرگر که ارزش امتحان کردن را دارند.

1400/09/03 در ساعت 13:01:16

همبرگر یک غذای لذیذ و پرطرفدار که دارای انواع مختلفی است و ترکیبات متفاوتی نیز از آن ایجاد شده و آن را لذیذ تر کرده است. در این مقاله سه همبرگر خاص را معرفی کرده ایم.

3 همبرگر که ارزش امتحان کردن را دارند.

انواع سوسیس؛ کدامیک؟ مسئله این است؟(2)

1400/08/26 در ساعت 15:48:32

سوسیس به عنوان یکی از محصولات خوشمزه و پرطرفدار که بسیاری آن را در خانه درست می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد.اما این محصول دوست داشتنی انواع مختلفی دارد که ما طی دو مقاله به آن پرداخته ایم.

انواع سوسیس؛ کدامیک؟ مسئله این است؟(2)

انواع سوسیس؛ کدامیک؟ مسئله این است؟ (1)

1400/08/26 در ساعت 14:57:49

سوسیس به عنوان یکی از محصولات خوشمزه و پرطرفدار که بسیاری آن را در خانه درست می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد.اما این محصول دوست داشتنی انواع مختلفی دارد که ما طی دو مقاله به آن پرداخته ایم.

انواع سوسیس؛ کدامیک؟ مسئله این است؟ (1)

بیجار؛ شهر گندم ایران

1400/08/23 در ساعت 15:51:06

عطاویچ به عنوان بزرگ ترین فست فود کشور با افتتاح شعبه در بیجار، تمام سعی خود را در راستای ارائه غذاهایی خوشمزه به هم وطنان، انجام می دهد.

بیجار؛ شهر گندم ایران

تاریخ همبرگر پر از دروغ است.

1400/08/12 در ساعت 15:51:06

در این مقاله به تاریخچه همبرگر، این غذای دوست داشتی خوشمزه که دارای انواع مختلفی است و محبوبیت زیادی در بین افراد دارد، پرداخته ایم.

تاریخ همبرگر پر از دروغ است.
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید