منو دسترسی

پیتزا چینی

1400/04/06 در ساعت 16:18:00

پیتزای چینی می تواند به انواع پیتزاهای سبک آمریکایی اشاره داشته باشد که با مواد اولیه آسیایی درست می شوند. متناوباً ، ممکن است این اصطلاح به معنای tujia shaobing باشد ، یک غذای مخصوص چینی که مانند پیتزا است.در ادامه همراه ما باشید

پیتزا چینی

پیتزا چینی

پیتزای چینی می تواند به انواع پیتزاهای سبک آمریکایی اشاره داشته باشد که با مواد اولیه آسیایی درست می شوند. متناوباً ، ممکن است این اصطلاح به معنای tujia shaobing باشد ، یک غذای مخصوص چینی که مانند پیتزا است و شباهت هایی با نسخه های آمریکایی پیتزا دارد. با دسترسی به برخی از خمیرهای پیتزا و چند ماده اولیه ، نوع اول را می توان به راحتی تهیه کرد ، اما توجیا شاوبینگ فقط در چین یافت می شود ، اگرچه مردم مطمئناً می توانند مواد اولیه را خودشان تهیه کرده و آن را در جای دیگری درست کنند.


جستجوی سریع در یک مرورگر وب یا در بسیاری از سایت های دستور العمل ، دستورالعمل های مختلفی در مورد نحوه تهیه پیتزای چینی الهام گرفته از آمریکایی ارائه می دهد. این ماده معمولاً چیزهایی را که باعث معروفیت پیتزا می شوند مانند سس گوجه فرنگی ، پنیر موزارلا و پوسته خوب پیتزا ، با بسیاری از مواردی که مردم با آشپزی چینی همراه می کنند ، ترکیب می کند. این موارد می تواند شامل مواردی مانند پیاز ، غلاف نخود ، شاه بلوط آبی ، گوشت طعم دار (معمولاً مرغ) ، سس سویا و زنجبیل باشد. از ترکیبات "چینی" در بیشتر موارد به عنوان مواد افزودنی پیتزا استفاده می شود ، که باعث ایجاد ترکیب جالبی از طعم های ایتالیایی و چینی می شود.


البته که همه از پیتزای چینی به وجد نمی آیند و ممکن است بعضی ها ترکیب طعم ها را تا حدی بی مصرف می دانند. از طرف دیگر ، کسانی که هم پیتزا دوست دارند و هم غذای چینی دوست دارند ، ممکن است دستورالعمل های مختلف پیتزای چینی را بپسندند. برخی از افراد علاقه دارند که از سس استفاده نکنند و برخی دیگر انواع مختلف سس مانند سس گوجه فرنگی را توصیه می کنند. ممکن است برای تعیین بهترین دستورالعمل ها برخی آزمایشات لازم باشد.


از بین بردن سس و پنیر به توبیا شاوبینگ نزدیک می شود. این خمیر گرد یا تا حدی مستطیلی است که معمولاً حاوی شیر دوغ است. برترین نوع این پیتزا ، گوشت خوک تند آسیاب شده ، پیاز کوهی و زنجبیل است. کسانی که از آن لذت برده اند می گویند این تا حدودی شبیه یک پیتزای سوسیس بدون پنیر و سس است و خمیر پیتزا تقریباً مشابه آن چیزی است که در آمریکا سرو می شود ( به غیر از پیتزای سبک نیویورکی که پوسته آن بسیار نازک تر است.) نکته ای که برخی از افراد در مورد این پیتزا یادآور شده اند این است که این پیتزا بسیار چرب است و ممکن است برای برخی آزاردهنده شود و از طرفی میتوان آن را یک نقطه نظر منفی در نظر گرفت.


پیتزا چینی


اما در بعضی دیگر از منابع مردم اعتقاد دارند که اصلا پیتزایی به نام پیتزای چینی وجود ندارد و در واقع یک مدل از غذاهای چینی است که مردم به اشتباه فکر می کنند که پیتزا است. البته که مطمئنا پیتزا نماد ایتالیا است. با پنیر گوجه فرنگی و موزارلا یا انواع دیگر آن ، پیتزا را می توان در همه جای ایتالیا و جهان پیدا کرد، با سلیقه کشورهای دیگر سازگار است و پر تنوع است مانند انواع پیتزاهای آمریکایی.

در اینجا ما به چین می آییم ، در غذایی که توسط Stephen Abraham در معرفی پروژه Chitalian ذکر شد:" Shou Zhua Bing. من همچنین غذاهای دیگری مانند Cong You Bing را اضافه می کنم. به طور کلی ، ما در مورد چیزی صحبت می کنیم که معمولاً "پنکیک چینی" نامیده می شود و در انواع مختلف منطقه وجود دارد."


پیتزا چینی


ظاهراً این پنکیک های چینی در ظاهر شبیه پیتزا هستند. در فروشگاه های چینی میلان می توانید پنکیک را با سبزیجات چینی میل کنید که بعضی از مغازه ها آن را "پیتزای چینی" می نامند تا بتوانند محصول را برای مردم ایتالیا بهتر توصیف کنند. می توانید این پنکیک ها را هنگام راه رفتن میل کنید ، همچنین در بعضی از رستوران های چینی اینجا برای صبحانه خورده می شوند. این پنکیک ها غذایی نیستند که شما از آنها برای شام استفاده کنید و جزو دسته غذاهای خیابانی طبقه بندی میشوند.


با کمی جستجو ، افراد می توانند دستورالعمل های tujia shaobing را به صورت آنلاین نیز پیدا کنند.. این خمیر فقط در مکان های محدودی در چین و اغلب توسط فروشندگان خیابانی یا فروشگاه های کوچک به فروش می رسد.

و در نهایت مکان های پیتزای چینی در چین وجود دارد که تفسیر جالبی از پیتزای آمریکایی ارائه میکنند. شاید منظور از پیتزای چینی همین باشد. تفسیری متفاوت از پیتزا.


شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

1400/08/04 در ساعت 16:33:12

تا بحال شخصی را دیده اید که طرفدار پیتزا نباشد و یا مایل نباشد آن را چندوقت یکبار امتحان کند؟ این ویژگی خاص پیتزا است. در این مقاله پیتزا و کالزون را بررسی کرده ایم.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

1400/07/27 در ساعت 14:47:13

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پیتزا مضر است. ما در این مقاله دلایلی از مفید و خوب بودن پیتزا بیان می کنیم.همراه ما باشید.

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

سفارش پیتزاهای خاص

1400/07/25 در ساعت 17:10:33

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم جهان است.این مورد را می‌توانیم بدون هیچ تردیدی بگوییم. در این مقاله 6 پیتزای خاص را معرفی کرده ایم.

سفارش پیتزاهای خاص

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

1400/07/24 در ساعت 15:14:01

در این مقاله به بررسی تاریخچه نان سیر از ابتدای آن تا به حال پرداخته ایم. درواقع یک کندوکاو دیگر در تاریخچه غذاها داریم.

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

طرز تهیه هات داگ تنوری

1400/07/20 در ساعت 11:50:30

در این بخش، قصد داریم طرز تهیه هات داگ تنوری که از جمله ساندویچ های خوشمزه و پر طرفدار در سراسر دنیا می باشد را در اختیار شما دوستان گرامی و علاقمندان به انواع غذا های فست فود قرار دهیم.

طرز تهیه هات داگ تنوری
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید