منو دسترسی

چرا مشتریان عطاویچ مرتباً برمی گردند؟

1400/03/11 در ساعت 12:41:00

حتما برای شما هم پیش آمده که به یک رستوران مراجعه می کنید و خاطرات خوب یا بدی از آن جا برای شما باقی می ماند. ما ر مجموعه رستوران های عطاویچ سعی می کنیم بهترین خاطره را برای مشتریان خود بسازیم تا مشتری دائم ما باشند.

چرا مشتریان عطاویچ مرتباً برمی گردند؟

چرا مشتریان عطاویچ مرتباً برمی گردند؟

شما چگونه پیتزا یا همبرگر مورد علاقه خود را انتخاب می کنید؟ آیا آن ها گزینه های زیادی در منوی خود برای هر سلیقه ای ارائه می دهند؟ آیا آن ها پیتزای شما را درست همانطور که دوست دارید درست می کنند یا تخفیف و تخفیف ویژه ای به شما می دهند؟ عطاویچ خود را به عنوان بزرگ ترین فرانچایز فست فود در ایران معرفی کرده است ، به همین دلیل طرفداران و مشتریان راضی ما مرتباً برمی گردند. در اینجا فقط برخی از دلایل آن ها ذکر شده است.

پیتزاها و همبرگرهای ما از خیلی از جهات بهتر هستند.

وقتی اولین فست فود خود را در تهران افتتاح کردیم ، می خواستیم پیتزای لذیذ را با قیمت های مناسب ارائه  و آرزوی ما این بود که غذاهایی را بالاتر و حجیم تر از گزینه های دیگری که در تهران وجود داشت عرضه کنیم. 20 سال گذشته و ما هنوز در این کار هستیم و با حق امتیاز در سراسر ایران عزیزمان گسترش یافته ایم. سیستم کنترل کیفیت ما درجه یک است و شما خواه سفارش خود را در فروشگاه پیتزا فروشی ما در تهران یا بقیه شهرستان های ایران ثبت کنید و یا سفارش آنلاین از وب سایت عطاویچ دهید، شما همان تجربه را خواهید داشت.
ما بیش از شصت شعبه داریم و بازهم بزرگ تر می شویم.

زیبایی یک فروشگاه فست فود این است که ما به هر دلیل و در هر مکانی که باشید به شما تحویل خواهیم داد. اما هرچه به ما نزدیک تر باشید ، سریع تر غذای خود را بدست می آورید. عطاویچ  در حال حاضر بیش از 60 شعبه دارد و هم چنان که ادامه می دهیم در حال گسترش هستیم. مهم نیست که در کجا باشید ، احتمالاً چند دقیقه با یک شعبه عطاویچ فاصله دارید و حتی اگر اینگونه نباشید ، می توانیم خیلی سریع برخی از آن ها را برای شما بیاوریم.


پیدا کردن ما آسان است

نیازی نیست نگران جایی باشید که هستید. هنگامی که  ما را لازم داشتید، می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید  و با استفاده از مکان یاب رستوران، یکی از شعب ما  را در تهران یا هر شهرستان دیگری در نزدیکی خود پیدا کنید. شما می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید و آماده سازی غذا را به ما بسپارید. ما شما را از نزدیک ترین شعبه خبردار خواهیم کرد و پیتزا یا برگر شما را گرم و باکیفیت و البته با رعایت پروتکل های بهداشتی تحویل شما خواهیم داد. مهم نیست که پیتزا عطاویچ شما از کجا می آید، یا برگر خود را از کدام شعبه ما سفارش داده اید، زیرا تمام مواد تشکیل دهنده و روش های پخت و پز ما دقیقاً یکسان هستند ، در واقع تمامی دستور ها بر اساس فرمولاسیون مخصوص و استانداردها و  نظارت های ما به شعبه داران منتقل می شوند. بنابراین طعم متفاوتی را نخواهید چشید، خواه سفارش شما از آشپزخانه ما در میدان آزادی در تهران به صورت سفارش اینترنتی باشد یا از شعبه ما در شیراز و یا تبریز و ... به صورت حضوری.


فست فود در ایران


منوی ما انواع مختلفی از پیتزا و برگر را شامل می شود.

"مناسب با هر نوع سلیقه". شاید این جمله برای توصیف منوی غذاهای ما کافی باشد. 21 مدل پیتزا برای مهمانی های شما باید کافی باشد، درست است؟

ما در عطاویچ همیشه متعهد به کیفیت غذاهای خود و ایده های جدید برای تولید غذاهای جدید هستیم. شعار ما "عطاویچ یک غول خوشمزه" را فراموش نکنید.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

1400/08/04 در ساعت 16:33:12

تا بحال شخصی را دیده اید که طرفدار پیتزا نباشد و یا مایل نباشد آن را چندوقت یکبار امتحان کند؟ این ویژگی خاص پیتزا است. در این مقاله پیتزا و کالزون را بررسی کرده ایم.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

ویژگی های یک فست فود خوب

1400/07/28 در ساعت 12:05:48

باتوجه به تعدد تعداد فست فود ها و علاقه زیاد افراد به این نوع غذاها، برآن شدیم تا مقاله ای راجب ویژگی های کی فست فود خوب ارائه دهیم تا آگاهی عمومی را در این زمینه افزایش دهیم.حق شما بهرمندی از یک فست فود خوب و مناسب است.

ویژگی های یک فست فود خوب

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

1400/07/27 در ساعت 14:47:13

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پیتزا مضر است. ما در این مقاله دلایلی از مفید و خوب بودن پیتزا بیان می کنیم.همراه ما باشید.

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

1400/07/26 در ساعت 14:46:08

موفقیت در صنعت فست فود مستلزم تسلط بر پارامترهای متفاوتی است. در این مقاله سعی کردیم تعدادی از آن ها را برای کسانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، بیان کنیم.

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

سفارش پیتزاهای خاص

1400/07/25 در ساعت 17:10:33

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم جهان است.این مورد را می‌توانیم بدون هیچ تردیدی بگوییم. در این مقاله 6 پیتزای خاص را معرفی کرده ایم.

سفارش پیتزاهای خاص
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید