منو دسترسی

راه اندازی فست فود

1399/12/27 در ساعت 14:42:00

در دنیای امروز صنعت غذایی فست فود و غذای بیرون بر به رونق زیادی رسیده است و طرفداران زیادی دارد. راه اندازی فست فود به عنوان یک شغل پردرآمد و جذاب و تقریبا جدید شناخته می شود.

راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود

در دنیای امروز صنعت غذایی فست فود و غذای بیرون بر به رونق زیادی رسیده است و طرفداران زیادی دارد. راه اندازی فست فود به عنوان یک شغل پردرآمد و جذاب و تقریبا جدید شناخته می شود. ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات و راهنمایی های زیادی در این زمینه ارائه دهیم.

راه اندازی فست فود برای افرادی مناسب است که اول از همه علاقه به صنعت غذا و سرو غذا داشته باشند و از اینکه بتوانند پیتزایی خوشمزه و یا بهترین همبرگر را ارائه دهند، لذت میبرند. این افراد معمولا حتی برای مشتریانی که از رژیم غذایی خاصی پیروی می کنند غذا و مخصوصا پیتزا رژیمی آمده می کند تا همه افراد بتوانند از منو غذایی آن ها استفاده کنند.

یکی از نکات مهم و قابل توجه در این صنعت، مدت زمان انجام آن است. در این حرفه ممکن است شخص کل روز خود را در رستوران سپری  کند و یا در ایام خاص مانند تعطیلات که همه در کنار خانواده هستند، شخص باید آماده ارائه خدمات به مشتریان خود باشد چرا که در ایام تعطیلات و  یا ساعت های ناهار و شام این شغل از استقبال بیشتری از طرف مشتریان روبه رو می شود.

یکی دیگر از نکات مهم در این حرفه، رعایت بهداشت و سلامت غذاهاست. چرا که شما بطور مستقیم با سلامت افراد درارتباط هستید. پس اگر در فکر راه اندازی فست فود هستید به این نکته توجه کنید.با توجه به پرطرفدار بودن فست فود  و اینکه اکثر اقشار جامعه طرفدار این غذای خوشمزه هستند و حتی گاهی افراد برای تنوع به سراغ سفارش پیتزا و فست فود می روند،  شما هم داخل شهر و هم خارج از شهر می توانید رستوران خود را افتتاح کنید ولی سعی کنید از مکان هایی که ظرفیت فروش خوبی دارند استفاده کنید. از مکان های پر رفت و آمد، مراکز خرید و...  می توانید استفاده کنید.

همان طور که گفتیم فست فود ها طرفداران زیادی دارند بنابراین امکان رشد و پیشرفت شما محیاست. شما می توانند با ارائه یک منو جذاب و خوشمزه مشتریان زیادی داشته باشید و با پیشرفت کارتان نمایندگی شعبه خود را افتتاح کنید. ما در مجموعه رستوران های عطاویچ همه سعی خود را می کنیم که با ارائه غذاهایی جدید و پرطرفدار و با درنظر گرفتن ذائقه مشتریان، منو متنوعی ارائه دهیم.

با وجود تعداد زیاد فست فود در مناطق مختلف اما این صنعت هنوز اشباع نشده و همه افراد می توانند با ارائه غذایی باکیفیت و  ایده های خلاقانه مشتریان زیادی را جذب کنند. این موضوع را می توانید به راحتی در مکان هایی که تعداد فست فود و رستوران زیادی در کنار هم قرار گرفته اند و همه آن ها مشتریانی دارند، مشاهده کنید.

شما در هر شغل و صنفی با چالش هایی روبه رو هستید و حتی ممکن است مسائلی اتفاق بیفتد که هیچ کس آن را پیش بینی نمی کند. اما فست فود از ریسک کمتری نسبت به بقیه شغل ها روبه روست. اما لازم به ذکر است که با ورود کرونا که باعث کاهش فروش چشم گیر بسیاری از شغل ها شد، ما در مجموعه رستوران های عطاویچ تدابیری برای این مهم اندیشیدیم تا بتوانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی، هم چنان بتوانیم غذایی درخور مشتریان خود ارائه دهیم.

از قوانین مربوط به کارکنان تا قوانین بهداشت غذایی، و قوانین جدید مثل استعمال دخانیات، درک و رعایت قوانین و مقررات و الزامات قانونی بر موفقیت فست فود شما تاثیر زیادی دارد.

یک طرح و یا برنامه کسب و کار نباید حتما بیش از حد رسمی باشد، فقط کافی است روند ساخت و بهینه سازی برنامه را نشان بدهد تا کمک کند شما از فرصت های حال حاضر بازار بهره مند گردید و به شما برای مقابل با تهدیدات کمک می کند

البته که نقشه و طرح کسب و کار برای ارتباط با دیگران ضروری است مثل شرکا، سرمایه گذاران، مشتری. اگر می خواهید هر کدام از این ها شما را باور کنند، شما باید آن ها را متقاعد کنید که وقتی حرف کسب و کارتان می آید، حساب شده کار می کنید. می توانید از افراد متخصص برای پیاده سازی طرح کسب و کارتان استفاده نمایید.

ما در مجموعه رستوران های عطاویچ برنامه ها و اهداف زیادی را با کسب تجربه و استفاده از دانش متخصصین در این حوزه، در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم و با ایجاد جلسات متعدد و همراهی با شما عزیزان، می توانیم به کسب و کار شما رونق دهیم.

برای اخذ نمایندگی  عطاویچ، فرم را پر کنید.شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

1400/08/04 در ساعت 16:33:12

تا بحال شخصی را دیده اید که طرفدار پیتزا نباشد و یا مایل نباشد آن را چندوقت یکبار امتحان کند؟ این ویژگی خاص پیتزا است. در این مقاله پیتزا و کالزون را بررسی کرده ایم.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

1400/07/27 در ساعت 14:47:13

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پیتزا مضر است. ما در این مقاله دلایلی از مفید و خوب بودن پیتزا بیان می کنیم.همراه ما باشید.

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

1400/07/26 در ساعت 14:46:08

موفقیت در صنعت فست فود مستلزم تسلط بر پارامترهای متفاوتی است. در این مقاله سعی کردیم تعدادی از آن ها را برای کسانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، بیان کنیم.

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

سفارش پیتزاهای خاص

1400/07/25 در ساعت 17:10:33

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم جهان است.این مورد را می‌توانیم بدون هیچ تردیدی بگوییم. در این مقاله 6 پیتزای خاص را معرفی کرده ایم.

سفارش پیتزاهای خاص

پیتزا به سبک آلمان

1400/07/17 در ساعت 14:57:58

درست است که پیتزا یک غذای ایتالیایی می باشد ولی بدلیل پرطرفدار بودن و یا حتی بخاطر آسان بودن پخت آن، کشورهای زیادی به سمت آن رو آوردند و سبب ایجاد تغییراتی در آن شدند. در این مقاله به بررسی پیتزا به سبک آلمانی ها می پردازیم.

پیتزا به سبک آلمان
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید