منو دسترسی

چرا مردم بیشتر پیتزا را سفارش می‌دهند؟

1400/06/28 در ساعت 14:41:00

باتوجه به آمار و گزارشات موجود پیتزا یکی از پرطرفدارترین و البته پر سفارش ترین غذاهای فست فودهاست. در این مقاله به بررسی علت این موضوع پرداخته ایم.

چرا مردم بیشتر پیتزا را سفارش می‌دهند؟

چرا مردم بیشتر پیتزا را سفارش می‌دهند؟

آیا معتقدید تعداد افرادی که برای خوردن پیتزا آن را سفارش می دهند بیشتر از تعداد کسانی است که برای خوردن پیتزا بیرون بروند؟ اگر جواب شما بلی است، باید بگوییم که درست فکر کرده‌اید. در روزگاران پیش از شیوع همه گیری کرونا، مردم عموما دوست داشتند که برای خوردن پیتزا، آن را داخل رستوران میل کنند اما پس از شیوع همه گیری و با افزایش میزان استفاده از فضای مجازی و وب‌سایت‌ها، مردم هم تصمیم گرفتند تا سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و پیتزای خود را در منازل خود میل کنند. اما چرا مردم و کسب و کارها به این سمت کشیده شدند؟ اگر شما صاحب و یا مدیر یک رستوران و یا فست فود هستید قطعا این موارد را باید آشنایی داشته باشید که بدانید چرا ترافیک‌های حضوری شما کمتر شده است؟ این موارد دلایلی است ساده که با خواندن آن ها می‌توانید به جواب پرسش خود برسید.

( البته تمامی این موارد جدا از بحث های شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن است. ما در مقالات قبلی به صورت تخصصی درباره تاثیرات استفاده از اینترنت و هوش مصنوعی بر صنعت فست فود اشاره کرده‌ایم که خواندم این مقالات به شما توصیه می‌شود.)

 برای فهمیدن این موضوع در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

برای درک این موضوع باید این را بدانید که در آمریکا، پیتزا سفارش داده شده ترین غذایی است که مردم آن را تحویل گرفته‌اند. مردم و حتی بعضی از صاحبین کسب و کارها به طور روزانه سفارشات پیتزای خود را ثبت می‌کنند تا به خانه ها ، ادارات و محل کار آن ها تحویل داده شود.


  1. وقتی پیتزا سفارش می دهید سریع تر است.

همیشه شده است که هوس شدید برای چیزی داشته اید و در آن لحظه به آن حس نیاز پیدا کنید. یکی از دلایلی که مردم پیتزا سفارش می دهند این است که سریع تر از تهیه پیتزا در خانه است. اگر شما بخواهید پیتزا را در خانه تهیه کنید باید مواد اولیه را از قبل تهیه کنید، آن ها را درست کنید و درنهایت پیتزا را داخل فر بگذارید. اما وقتی از یک پیتزا فروشی  که فاصله چندانی با شما ندارد ، سفارش می دهید ، می توانید در عرض 30 تا 45 دقیقه پیتزای خود را تهیه کنید.

  1. نیازی نیست خودتان را تحت فشار قرار دهید.

اگر می خواهید پیتزا را در منزل درست کنید ، اگر مواد اولیه را در خانه نداشته باشید باید مواد اولیه را تهیه کنید ، سپس روند پخت پیتزا و تهیه سس. اما شما فقط با چند کلیک روی تلفن پیتزای خود را سفارش می‌دهید.

  1. پیتزا را از هرکجا که هستید می‌توانید سفارش دهید.

این واقعیت که شما می توانید پیتزای خود را سفارش دهید و آن را به هر کجا که می‌خواهید تحویل دهید دلیل دیگری است که درصد کسانی که پیتزا سفارش می دهند زیاد است. اگر در آن لحظه اشتیاق به پیتزا دارید ، لزوماً برای سفارش پیتزا نیازی به حضور در خانه نیستید. می توانید پیتزا را به دفتر ، محل دوستان یا حتی پارک سفارش دهید.

  1. شما می توانید هر تعداد که می خواهید سفارش دهید.

تصور کنید که در آپارتمان خود یک مهمانی یا یک دور همی گرفته‌اید. شما نمی توانید برای همه کسانی که می آیند پیتزا درست کنید زیرا ممکن است وقت لازم برای انجام این کار یا منابع لازم برای آن را نداشته باشید. با این حال ، شما می توانید هر مقدار که می خواهید پیتزا سفارش دهید که می تواند برای بازدیدکنندگان شما مناسب باشد.

  1. شما انواع پیتزا را برای انتخاب دارید.

اگر طرز تهیه پیتزا را می دانید ، حقیقت این است که ممکن است در تهیه انواع مختلف پیتزا مهارت نداشته باشید. هنگامی که در حال سفارش پیتزا هستید ، این فرصت را دارید که از بین انواع مختلف پیتزا موجود در منوی آن ها را انتخاب کنید. بنابراین انتخاب پیتزای شما محدود به پیتزایی نیست که می توانید درست کنید. ما انواع پیتزا مانند پیتزا کینگ عطاویچ ، پیتزای سبزیجات عطاویچ ، پیتزای استیک عطاویچ و بسیاری دیگر از انواع پیتزا را داریم که هنگام سفارش پیتزا می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.


شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

1400/08/04 در ساعت 16:33:12

تا بحال شخصی را دیده اید که طرفدار پیتزا نباشد و یا مایل نباشد آن را چندوقت یکبار امتحان کند؟ این ویژگی خاص پیتزا است. در این مقاله پیتزا و کالزون را بررسی کرده ایم.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

1400/07/27 در ساعت 14:47:13

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پیتزا مضر است. ما در این مقاله دلایلی از مفید و خوب بودن پیتزا بیان می کنیم.همراه ما باشید.

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

سفارش پیتزاهای خاص

1400/07/25 در ساعت 17:10:33

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم جهان است.این مورد را می‌توانیم بدون هیچ تردیدی بگوییم. در این مقاله 6 پیتزای خاص را معرفی کرده ایم.

سفارش پیتزاهای خاص

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

1400/07/24 در ساعت 15:14:01

در این مقاله به بررسی تاریخچه نان سیر از ابتدای آن تا به حال پرداخته ایم. درواقع یک کندوکاو دیگر در تاریخچه غذاها داریم.

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

فست فود در مازندران

1400/07/21 در ساعت 16:08:07

استان مازندران از استان هایی با میزان گردشگر بالا می باشد. ما در مجموعه رستوران های زنجیره ای عطاویچ با افتتاح 3 شعبه در نقاط مختلف استان، آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستیم.

فست فود در مازندران
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید