منو دسترسی

چرا مواد اولیه با کیفیت در پیتزا بسیار مهم است؟

1400/03/12 در ساعت 14:55:00

قرن هاست که  پیتزا غذای مورد علاقه مردم جهان و نه فقط ایتالیا بوده است. پیتزای امروزی ما ریشه خود را به ناپل ، ایتالیا در قرن 18 تا اوایل قرن 19 برمی گرداند.

چرا مواد اولیه با کیفیت در پیتزا بسیار مهم است؟

چرا مواد اولیه با کیفیت در پیتزا بسیار مهم است؟

قرن هاست که  پیتزا غذای مورد علاقه مردم جهان و نه فقط ایتالیا بوده است. پیتزای امروزی ما ریشه خود را به ناپل ، ایتالیا در قرن 18 تا اوایل قرن 19 برمی گرداند.

با این حال ، قبل از آن زمان ، مردم روی نان مسطح خود را با مواد مانند سیر ، نمک ، گوشت گاو ، پنیر و ریحان پر می کردند. بنابراین ، پیتزا به جای اینکه "در یک زمان خاص" اختراع شود، حاصل قرن ها پیشرفت بوده تا به وعده غذایی خوشمزه امروزی تبدیل شده است. حتی ایرانیان هم در تکامل این صنعت نقش داشته اند. هنگامیکه سربازارن ایرانی از سپر خود برای درست کردن نان استفاده میکرده اند و روی آن را با مواد مورد نظر خود پر می کرده اند. ما حدس می زنیم شما می توانید بگویید کارهای هنری دیگری مانند مونالیزا نیز در یک روز خلق نشده اند. بلکه حاصل سال ها تکامل و دانش بوده است.


حتی اگر کارهای زیادی برای تهیه یک پیتزای واقعاً خوشمزه انجام شود ، اما یک نکته مسلم است برای تهیه یک پیتزای عالی که کاملاً بالاتر از حد بالا باشد ، موادی که روی آن قرار می دهید و با آن پیتزای خود را درست می کنید از اهمیت بالایی برخوردار است.هنگام تهیه پیتزا ، مانند آن هایی که در عطاویچ  درست می شود ، اگر از تازه ترین موادی که می توانید پیدا کنید استفاده کنید ، پیتزای شما به دلیل استفاده از آن مواد همیشه طعم بسیار بهتری خواهد داشت. در مورد اهمیت مواد اولیه تازه برای یک پیتزا هیچ جای بحثی وجود ندارد. یک مقایسه خوب این است که سوخت چقدر برای وسیله نقلیه شما مهم است. بله ، این مهم است!

 

یک وعده غذایی سریع ، آسان و سالم برای خانواده شما


پیتزا خانواده


فصل تابستان نزدیک است. یکی از شلوغ ترین و پرهیاهو ترین زمان های کل سال مخصوصا برای کودکان و نوجوانان شما. مثل همیشه شما می خواهید خانواده شما غذای سالم بخورند، حتی وقتی خیلی راحت می توانید چیزی را بگیرید، شما تصمیم می گیرید به دلیل اهمیت دادن به خانواده خود، مسیر طولانی تری را برای خرید مواد اولیه با کیفیت طی کنید.

درعطاویچ  شما همیشه می توانید به ما اطمینان حاصل کنید که پیتزا شما را فقط با تازه ترین مواد موجود در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این شما می توانید با ثبت سفارش آنلاین از طریق وب سایت عطاویچ در راه بازگشت به خانه ، یک پیتزا باکیفیت و با اطمینان از مواد اولیه برای خانواده خود بگیرید، یا آن را در منزل خود تحویل بگیرید و یا حتی می توانید سفارش خود را ثبت کرده و در شعبه میل کنید. در هر صورت ، مطمئن خواهید بود که حتی در این زمان شلوغ سال یک وعده غذایی سالم به خانواده خود با مواد مفید می دهید.

ما می دانیم که تعطیلات چقدر شلوغ است و چقدر مهم است که یک وعده غذایی سالم به همراه تفریح به خانواده بدهید. به همین دلیل است که تمام پیتزاهای عطاویچ فقط تازه ترین و بهترین مواد و سبزیجات تازه را در خود دارند.

بنابراین دفعه بعد که روز شلوغی دارید و میدانید که به این زودی ها به پایان نخواهد رسید ، اما شما می خواهید که به همراه خانواده یک وعده غذایی با  اوقاتی خوش به دور از هرگونه نگرانی میل کنید، مطمئن باشید که می توانید با نزدیک ترین شعبه عطاویچ تماس گرفته و بدون نگرانی از کیفیت، غذای خود را سفارش دهید.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

1400/08/04 در ساعت 16:33:12

تا بحال شخصی را دیده اید که طرفدار پیتزا نباشد و یا مایل نباشد آن را چندوقت یکبار امتحان کند؟ این ویژگی خاص پیتزا است. در این مقاله پیتزا و کالزون را بررسی کرده ایم.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

1400/07/27 در ساعت 14:47:13

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پیتزا مضر است. ما در این مقاله دلایلی از مفید و خوب بودن پیتزا بیان می کنیم.همراه ما باشید.

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

سفارش پیتزاهای خاص

1400/07/25 در ساعت 17:10:33

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم جهان است.این مورد را می‌توانیم بدون هیچ تردیدی بگوییم. در این مقاله 6 پیتزای خاص را معرفی کرده ایم.

سفارش پیتزاهای خاص

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

1400/07/24 در ساعت 15:14:01

در این مقاله به بررسی تاریخچه نان سیر از ابتدای آن تا به حال پرداخته ایم. درواقع یک کندوکاو دیگر در تاریخچه غذاها داریم.

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

طرز تهیه هات داگ تنوری

1400/07/20 در ساعت 11:50:30

در این بخش، قصد داریم طرز تهیه هات داگ تنوری که از جمله ساندویچ های خوشمزه و پر طرفدار در سراسر دنیا می باشد را در اختیار شما دوستان گرامی و علاقمندان به انواع غذا های فست فود قرار دهیم.

طرز تهیه هات داگ تنوری
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید