منو دسترسی
1400/01/01 در ساعت 11:44:00

پپرونی محصولی پرطرفدار

پپرونی یکی از محصولات پرطرفدار مردم دنیاست که بوسیله آن غذاها و فست فود های مختلفی درست می کنند. ما در این مقاله برخی از غذاهایی که پپرونی در آن ها بکار می رود را، بررسی می کنیم.

پپرونی محصولی پرطرفدار

پپرونی محصولی پرطرفدار

پپرونی (Peperoni) یکی از محبوب ترین محصولات گوشت فرآوری شده در جهان است. این محصول با کمی ادویه ، پایه اصلی تعدادی از غذاهای محبوب ، از جمله "پیتزای پپرونی" در همه جا است. تولیدکنندگان پیتزا در سراسر ایالات متحده و جهان به پپرونی با کیفیت بالا متکی هستند و تمام سعی آنها بر این است تا پیتزایی خوشمزه و لذیذ درست کنند، که مشتریان آنها را راضی می کند.
گرچه ممکن است بسیاری معتقد باشند که پپرونی ایتالیایی است ، اما در واقع یک محصول کاملا آمریکایی است. Pepperoni دارای یک تاریخچه جالب و منحصر به فرد است. داستان منشأ محصول نقش مهمی در محبوبیت آن در تعدادی از غذاهای خوشمزه دارد.

تاریخچه پپرونی:
وقتی مهاجران ایتالیایی در اوایل قرن 20 به ایالات متحده سرازیر شدند ، شروع به ترکیب سنتهای عطر و طعم اروپای جنوبی با مواد آمریکایی کردند. اولین مورد شناخته شده پپرونی در سال 1919 در شهر نیویورک اتفاق افتاد. در این زمان ، پپرونی در تعدادی از غذاهای خوشمزه و پیتزا فروشی های ایتالیایی در سراسر منهتن ظاهر شد. کلمه "پپرونی" به معنای واقعی کلمه به "فلفل بزرگ" ترجمه می شود ، احتمالاً به این دلیل که پپرونی اولیه شامل مواد مانند فلفل دلمه ای است.پپرونی از نظر روشهای پخت تفاوت های  قابل توجهی با گوشت های پخته شده سنتی ایتالیا دارد. فلفل دانه ای ریزتر از اکثر گوشت های ایتالیایی دارد و نسبت به سالامی های سنتی نرم تر است. علاوه بر این ، پپرونی به طور معمول با یک پوشش مصنوعی ساخته می شود ، در حالی که گوشت های ایتالیایی از یک پوشش روده طبیعی استفاده می کنند. پپرونی را معمولاً به صورت برش‌هایی نازک بریده و به‌عنوان پیش‌غذا میل می‌نمایند

غذاهایی که از پپرونی در آنها استفاده میشود:

پپرونی از مشخصات طعم متمایز و بسیار مطلوبی برخوردار است ، نمکی ، دودی و کمی شیرین است. پپرونی یک نوع افزودنی خوش طعم به تعدادی از غذاها است. به همین دلیل محبوبیت آن در سراسر قرن 20 در ایالات متحده منفجر شد. امروزه میتوان در تعدادی از غذاهای متمایز طعم آن را احساس کرد، از جمله:


رول پپرونیرول های پپرونی: این کلاسیک ویرجینیای غربی تصویری کاملاً آپالاچی از کالزون پپرونی است. رول های فلفلی یک ماده غذایی جالب است که در حال حاضر در سراسر مناطق جنوبی و میانه اقیانوس اطلس ایالات متحده از آن لذت می برند. 
 


تخته پنیرتخته های پنیر: بسیاری از تخته های پنیر (Cheese Boards) دارای پپرونی هستند. این ماده تعادل کمی تند را در خامه بودن بسیاری از پنیرهای با کیفیت ارائه می دهد. 
 

ساندویچ های کبابی: تعدادی از غذاهای شیرین پپرونی را در ساندویچ های گرم خود قرار می دهند. پپرونی یک ماده با کیفیت بالا است که می تواند به پنینی و سایر ساندویچ های گرم شده در انواع غذاهای شیرین طعم و مزه اضافه کند.

پیتزا: البته بیشترین کاربرد پپرونی روی پیتزا است. در حالی که آمریکایی ها به مصرف مقدار زیادی پیتزا و پپرونی ادامه می دهند ، سرآشپزها در حال یافتن روش های جدید برای بهبود طعم این غذای کلاسیک هستند.

پیتزا پپرونی () پیتزا آمریکایی () پیتزا خوشمزه () سفارش پیتزا ()
0%

سبد خرید