منو دسترسی

طرز تهیه پیتزا

1399/12/20 در ساعت 15:02:00

پیتزا یک گزینه خیلی خوب برای مهمونی ها و دورهمی های شماست. شما می توانین با بهترین فست فود ها یک دورهمی صمیمی با کلی غذای خوشمزه با دوستاتون داشته باشین

طرز تهیه پیتزا

طرز تهیه پیتزا

پیتزا یکی از غذاهای پرطرفدار و لذیذیه که در ابتدا در ایتالیا تولید و بعد هم با ورودش به آمریکا تغییراتی کرد و تنوع بیشتری پیدا کرد. با اینکه پیتزا ایتالیایی و آمریکایی اختلافاتی باهم دارن ولی هر کدوم طرفداران زیادی هم دارن.

همه شما می توانین در مهمونی ها و دورهمی هاتون بدون نگرانی از ذائقه مهموناتون پیتزاهای مختلفی سفارش بدین. درواقع پیتزا یک گزینه خوب برای وعده های غذایی شماست.

عطاویچ پیتزاهای مختلفی تو سایزها و طعم های مختلف تو منو خودش داره.

همه پیتزاها در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ آماده میشن. ما سعی کردیم ذائقه های مختلف رو درنظر بگیریم تا همه از سفارش پیتزا عطاویچ لذت ببرن.

طعم های مختلف پیتزا از مواد مختلفی تشکیل شده در این ویدیو ما طرز تهیه یک پیتزا خوشمزه یعنی پیتزا پپرونی عطاویچ باهم می بینیم.

اول از همه روی خمیر پیتزا سس قرمز میریزیم و روی کل خمیر پخشش می کنیم. بعد با کلی پنیر موزارلا روش پر می کنیم بعد از اون هم  یه ردیف پپرونی می چینیم و دوباره پنیر پیتزا می ریزیم و باز هم یک ردیف دیگه پپرونی میزاریم. در آخر هم هالوپینوها رو روش می چینیم  و تو فر میزاریم و برای شما عزیزان سرو می کنیم.


نکته* ما تو رستوران های عطاویچ بدلیل استفاده از فرهای صنعتی، دمای فر روی 270 درجه در مدت زمان هفت الی هشت دقیقه تنظیم می کنیم.


طرز تهیه پیتزا مخصوص :

ابتدا خمیر پیتزا را در قالب پیتزا قرار می دهیم سپس سس ویژه عطاویچ (نوعی سس قرمز) را روی آن ریخته و در همه قسمت های خمیر پخش می کنیم.

سپس مقداری پنیر پیتزا را روی آن ریخته  و قارچ را به آن اضافه می کنیم سپس مجدد پنیر را اضافه می کنیم. پس از آن ژامبون مرغ و گوشت خرد شده را به مواد قبلی اضافه کرده و بصورت یکنواخت بر روی پنیر پیتزا پخش می کنیم.

حال نوبت به افزودن استیک مرغ طعم دار شده نیم پز به مواد قبلی، می باشد. روی استیک ها پنیر می ریزیم و در آخر هات داگ اسلایس شده و فلفل دلمه را اضافه می کنیم.

برای آماده شدن پیتزا ، فرهای موجود در رستوران های عطاویچ بدلیل صنعتی بودن بر روی دمای 270 الی 280 درجه به مدت 6 الی 7 دقیقه قرار می گیرند.

بدلیل اینکه در فرهای صنعتی از دو طرف حرارت به مواد داده می شوند، غذا نیاز به گریل ندارد ولی اگر در منزل قصد پخت پیتزا دارید، می توانید در آخر گریل را روشن کنید تا روی پیتزا برشته و طلایی شود.


پیتزا مخصوص


طرز تهیه پیتزا گوشت (ریو پیتزا ) :

در این نوع پیتزا هم همانند دیگر پیتزا ها پس از قرار دادن خمیر در قالب و ریختن سس ویژه عطاویچ (نوعی سس قرمز) بر روی خمیر، سس را بر روی کل خمیر پخش می کنیم.

قارچ را اضافه می کنیم و سپس استیک گوشت تولیدی کارخانه عطاویچ را روی آن می ریزیم. در کنار آن استیک مرغ مزه دار شده با فرمول عطاویچ را به مواد قبلی اضافه می کنیم.

مجددا مقداری پنیر پیتزا اضافه کرده و پپرونی خلالی شده را اضافه می کنیم.

باقی مانده پنیر پیتزا را اضافه کرده و در آخر برای تزیین بر روی پنیر فلفل دلمه ای قرار می دهیم.

این پیتزا هم همانند دیگر پیتزا ها به مدت 7 الی 8 دقیقه در دمای 270 تا 280 درجه داخل فر قرار می گیرد.

لازم به ذکر است فست فود های عطاویچ بدلیل داشتن دستگاه های صنعتی و پیشرفته از این دما و این بازه زمانی برای آماده سازی پیتزا ها استفاده می کنند.


پیتزا گوشت ریو


در این وبلاگ طرز تهیه پیتزا های پپرونی ، مخصوص و ریو پیتزا را به شما آموزش دادیم. امیدواریم که آن را تهیه کرده و از خوردن این فست فود خوشمزه لذت ببرید.


با مجموعه رستوران های عطاویچ در سایت atawich.com همراه ما باشید.چرا پیتزا عالی است؟

1400/10/27 در ساعت 14:43:22

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که چرا پیتزا تا این حد غذای محبوبی است؟ چه چیزی باعث می شود زمانی که پیتزا در لیست غذاهاست دلمان بخواهد حداقل یک تکه از آن بخوریم؟

چرا پیتزا عالی است؟

آیا تا به‌ حال ساندویچ زیردریایی خورده اید؟

1400/10/26 در ساعت 16:34:40

می دانید ساندویچ زیردریایی چیست؟ تا بحال ساندویچ زیردریایی میل کردید؟این ساندویچ شامل چه موادی است؟در این مقاله ساندویچ زیردریایی را به شما معرفی کرده ایم.

آیا تا به‌ حال ساندویچ زیردریایی خورده اید؟

ویژگی های یک فست فود خوب چیست؟

1400/10/25 در ساعت 15:50:33

اگر صاحب یک فست فود هستید و قصد دارید فروش خوبی داشته باشید باید حتما اصولی را چه در پخت غذا چه در محیط سالن رعایت کنید. در این مقاله چند ویژگی را مطرح کرده ایم.

ویژگی های یک فست فود خوب چیست؟

پیتزا و فیلم؛ دو عنصر مکمل هم هستند.

1400/10/20 در ساعت 15:18:31

شب های فیلم خانوادگی و یا دوستانه همیشه چیزی است که باید منتظر آن باشیم، به خصوص بعد از یک هفته طولانی و طاقت فرسا.

پیتزا و فیلم؛ دو عنصر مکمل هم هستند.

یک تکه از تاریخ پیتزا

1400/10/19 در ساعت 14:31:10

برای اکثر ما جالب است که بدانیم چگونه نام یک غذا انتخاب شده و سرمنشا آن چیست. در این مقاله به تاریخچه پیتزا مارگاریتا و دلیل نام گذاری آن پرداخته ایم.

یک تکه از تاریخ پیتزا

چرا آشپزی آرامش بخش است؟

1400/10/13 در ساعت 15:33:03

آشپزی به وضوح وسیله ای برای ارضای نیاز بدن به غذا است، اما به طور فزاینده ای به عنوان راهی برای پرورش ذهن و خلاقیت شناخته می شود.

چرا آشپزی آرامش بخش است؟
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید