منو دسترسی

حقایق مثبت در مورد فست‌فود ها

1400/02/27 در ساعت 16:33:00

فست فود اغلب به خاطر چربی، کالری و سدیم زیاد معروف است. برخی از جذابیت مشهود صرف فست فود شامل راحتی و هزینه است و....

حقایق مثبت در مورد فست‌فود ها

حقایق مثبت در مورد فست‌فود ها

فست فود اغلب به خاطر چربی، کالری و سدیم زیاد معروف است. برخی از جذابیت مشهود صرف فست فود شامل راحتی و هزینه است اما بسیاری از زنجیره‌های فست فود نیز منوهای خود را برای مصرف‌کنندگان آگاه به سلامت تغییر می‌دهند. با وجود اینکه بیشتر غذاها به عنوان یک وعده‌ی گاه به گاه مناسب هستند با این حال برخی از گزینه‌های منو فست فود انتخاب‌های بهتری هستند.

موجودیت ارزش تغذیه

جنبه‌ی مثبت زنجیره‌های فست فود در مقایسه با دیگر رستوران‌های رسمی‌تر در واقع موجودیت اطلاعات تغذیه است. این اطلاعات معمولاً در منو ها و هم چنین در تراکت‌های درون‌فروشگاهی موجود هستند. اطلاعات در مورد مواد مغذی غذاهایی که می‌خواهید سفارش دهید به انتخاب آگاهانه و سالم‌تر کمک می‌کنند.

تغییرات در روش‌های تهیه غذا

تغییر مثبت دیگر در دنیای فست فود در واقع ارائه غذاهای تهیه‌شده با استفاده از روش‌های سالم‌تر است. برخی تغییرات تنها یک مرحله کوچک در جهت صحیح هستند که برای مثال شامل استفاده از روغن گیاهی بجای روغن حیوانی در فست‌فود است. تغییرات دیگری که منجر به غذای سالم‌تر می‌شوند شامل سینه مرغ گریل‌شده یا ماهی کباب شده بجای انتخاب‌های سرخ کردن در روغن است.
جایگزین‌های سالم‌تر

علاوه بر غذاهای تهیه‌شده توسط روش‌هایی برای کاهش چربی، آیتم‌های سالم‌تری اغلب در منوهای فست فود موجود هستند. از سالاد تازه، ماست کم‌چرب، دسر میوه و کلوچه گندم بجای گزینه‌های پرچرب‌تر و کم‌فیبرتر منو استفاده کنید. با این حال بخاطر داشته باشید که این انتخاب‌های سالم در ترکیب با انتخاب‌های ناسالم ممکن است اثرات نامناسبی داشته باشند که مثال این امر شامل صرف مرغ سوخاری با کلوچه گندم، استفاده از سس چرب روی سالاد یا شیرینی‌های خیلی شریت در ترکیب با ماست است. به شکل طبیعی غذا پایبند باشید تا سالم‌ترین مواد مغذی را دریافت کنید.فست فود


وعده‌های کودکان

فست فود اغلب راه‌حل سریعی برای خانواده‌های دارای کودکان کوچک و والدین شاغل بنظر می‌رسد اما تلاش برای ایجاد عادات خوراک سالم در کودکان ممکن است در زنجیره‌های فست فود امری چالش‌آور باشد. خبر خوب این است که جایگزین‌های سالم‌تری برای کودکان دسترس‌پذیر می‌شوند. برای مثال شیر کم‌چرب یک گزینه بجای نوشابه‌ است. شما هم چنین می‌توانید از پره‌های سیب بجای سیب‌زمینی پرچرب استفاده کنید. نکات مثبت رستوران‌ های فست فود با اندکی تلاش در انتخاب گزینه‌های سالم‌تر در منو، فراسوی فاکتورهای هزینه و راحتی می‌ باشند.


شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

1400/08/04 در ساعت 16:33:12

تا بحال شخصی را دیده اید که طرفدار پیتزا نباشد و یا مایل نباشد آن را چندوقت یکبار امتحان کند؟ این ویژگی خاص پیتزا است. در این مقاله پیتزا و کالزون را بررسی کرده ایم.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

ویژگی های یک فست فود خوب

1400/07/28 در ساعت 12:05:48

باتوجه به تعدد تعداد فست فود ها و علاقه زیاد افراد به این نوع غذاها، برآن شدیم تا مقاله ای راجب ویژگی های کی فست فود خوب ارائه دهیم تا آگاهی عمومی را در این زمینه افزایش دهیم.حق شما بهرمندی از یک فست فود خوب و مناسب است.

ویژگی های یک فست فود خوب

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

1400/07/27 در ساعت 14:47:13

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پیتزا مضر است. ما در این مقاله دلایلی از مفید و خوب بودن پیتزا بیان می کنیم.همراه ما باشید.

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

1400/07/26 در ساعت 14:46:08

موفقیت در صنعت فست فود مستلزم تسلط بر پارامترهای متفاوتی است. در این مقاله سعی کردیم تعدادی از آن ها را برای کسانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند، بیان کنیم.

چگونه یک فست فود موفق داشته باشیم؟

سفارش پیتزاهای خاص

1400/07/25 در ساعت 17:10:33

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم جهان است.این مورد را می‌توانیم بدون هیچ تردیدی بگوییم. در این مقاله 6 پیتزای خاص را معرفی کرده ایم.

سفارش پیتزاهای خاص
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید