سایت در حال به روز رسانی و تغییرات می باشد...

منو دسترسی

فرانچایز فست فود

1402/04/03 در ساعت 09:09:01

فرانچایز فست فود یکی از پرطرف‌دارترین مدل‌های کسب‌و‌کار در صنعت رستوران‌داری معرفی می‌شود.

فرانچایز فست فود

فرانچایز فست فود

فرانچایز فست فود یکی از پرطرف‌دارترین مدل‌های کسب‌و‌کار در صنعت رستوران‌داری معرفی می‌شود. در این مدل کار، یک شرکت صاحب برند (فرنچایزدهنده) به فرد یا شرکت دیگری (فرنچایز‌گیرنده) اجازه می‌دهد تا از نام تجاری، سیستم عرضه و ‌دانش فنی او به‌عنوان یک شغل مستقل استفاده کند. فست‌فود عطاویچ، با توجه به تنوع غذاها و همچنین سرعت بالای خود در ارائه خدمات به مشتریان، یکی از محبوب‌ترین برندهای فست‌فود در سراسر ایران به‌شمار می‌رود که امکان فرانچایز را برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق برای شما به‌ارمغان می‌آورد.فرانچایز فست فود دقیقا به چه معناست؟

فرانچایز فست فود به‌عنوان یک مدل کسب‌و‌کار شامل اجاره دادن حق استفاده از نام تجاری، علامت تجاری، سیستم عملیاتی، روش‌ها و فرمول‌های تهیه غذا و دیگر عوامل مرتبط با یک برند معروف فست‌فود به افراد یا شرکت‌ها تعریف و توصیف می‌شود. در یک کلام، فرانچایز در حوزه فست‌فود به‌معنای اعطای نمایندگی فست فود خواهد بود.

در این مدل کسب‌و‌کار، صاحب برند (Franchisor) اجازه می‌دهد تا شخص دیگری (Franchisee) از نام و علامت تجاری او استفاده کند. همچنین، صاحب برند این شخص را مجاز می‌داند تا از فرمول‌های تهیه غذا، مواد اولیه، لوازم و تجهیزات و دیگر عوامل مرتبط با راه‌اندازی رستوران او بهره‌مند شود.

به این ترتیب، شخصی که به‌عنوان فرانچایزی فعالیت می‌کند با استفاده از نام و علامت تجاری مشهور فست‌فود، بر فرض مثال نام تجاری عطاویچ به‌عنوان شعبه‌ای که اخذ نمایندگی فست فود را انجام داده است، محصولات و خدماتی را ارائه می‌دهد که توسط صاحب برند تعیین خواهند شد.**اگر میخواهید راجب "تفاوت فرنچایز فست فود و راه اندازی یک کسب و کار بدون برند" اطلاعات بیشتری دریافت کنید، وارد لینک این مقاله شوید.**


مزایای اخذ نمایندگی فست فود عطاویچ در داخل و خارج از ایران

فست فود عطاویچ را یکی از پرطرف‌دارترین و معروف‌ترین برندهای فست فود در ایران می‌دانند. این شرکت با داشتن سال‌ها تجربه در صنعت‌ غذایی و با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا، محصولات عالی را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد و در نتیجه توانسته است طرف‌داران بسیاری را جذب کند.


عطاویچ شعبه مازندران


پشتوانه قوی این شرکت در صنایع غذایی

یکی از مزایای فرانچایز فست فود عطاویچ را باید پشتوانه قوی این شرکت در صنایع غذایی دانست. نمایندگان با کمک برند بزرگ عطاویچ می‌توانند به‌آسانی به بازارهای محلی و بین‌المللی دسترسی پیدا کنند و از سودآوری بسیار خوبی برخوردار شوند. همچنین، شرکت فست‌فود عطاویچ با داشتن رستوران‌های متعدد در نقاط مختلف ایران و کشورهای دیگر، برای خود به‌عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد در صنعت غذایی نامی از خود به جای گذاشته است.


فرانچایز فست فود عطاویچ یعنی داشتن یک کسب‌وکار مستقل

اخذ نمایندگی فست‌فود عطاویچ به شما اجازه می‌دهد که به‌عنوان یک کسب‌و‌کار مستقل در صنعت غذایی فعالیت کنید. شما می‌توانید به‌عنوان یک مدیر بازاریاب امور و فعالیت‌های مربوط به بازاریابی برند فوق را در منطقه خود انجام دهید و درآمدتان را با فروش محصولات به سطح بالاتری برسانید. همچنین با مراجعه به دفتر فروش فست‌فود عطاویچ خواهید توانست به‌راحتی با نمایندگان دیگر این شرکت نیز آشنا شوید و از تجربیات آن‌ها در حوزه اخذ نمایندگی فست فود بهره ببرید.

کسب درآمد بالا

در ضمن یکی از مزایای اخذ نمایندگی فست فود عطاویچ، درآمد بالای آن خواهد بود. شما با فعالیت در این حوزه، می‌توانید به سودآوری بسیار خوبی دست یابید و به‌عنوان یک کسب‌و‌کار پایدار و موفق شناخته شوید. همچنین، با فرانچایز فست فود عطاویچ در خارج از ایران به بازارهای بین المللی دسترسی پیدا می‌کنید و سود خود را تا چندبرابر افزایش خواهید داد.

با توجه به مزایای ذکرشده، فرانچایز فست فود عطاویچ به‌عنوان یک فرصت سودآور و پرطرف‌دار در صنعت غذایی محسوب می‌شود که همه کسانی که به‌دنبال راه‌اندازی یک کسب‌وکار حرفه‌ای هستند از آن استقبال می‌کنند.


در حال حاضر عطاویچ در چه کشورهایی شعبه دارد؟

شاید برایتان جالب باشد زمانی که بدانید فست‌فود عطاویچ یکی از معروف‌ترین برندهای فست فود در ترکیه و آلمان است! درحال‌حاضر، فست فود عطاویچ با بیش از چندین شعبه به‌صورت مستقیم یا فرانچایز فست فود در ترکیه و آلمان فعالیت می‌کند.

با توجه به رشد پایداری که فست فود عطاویچ در کشورهایی نشان می‌دهد که در آن‌ها فعالیت می‌کند، این برند به گسترش بیشتر شعبات خود در بازار جهانی می‌اندیشد و در این زمینه نیز موفقیت‌هایی را با تلاش‌های بسیار در کارنامه خود به ثبت رسانده است. اگر شما هم به‌دنبال تجارت و سرمایه‌گذاری در صنعت فست‌فود هستید، این فرصت را دارید که به اخذ نمایندگی فست فود در ترکیه، آلمان و سایر کشورهای دیگر اقدام کنید.


عطاویچ ترکیه


برای این منظور، شما می‌توانید با برند عطاویچ تماس بگیرید و درخصوص شرایط فرانچایز فست فود و نحوه همکاری با آنان، اطلاعات لازم را به دست بیاورید. اگر به شرایط فرانچایز شدن عطاویچ در دیگر کشورها علاقه‌مند هستید، تبریک می‌گوییم! همین امروز می‌توانید کسب‌وکار تازه خود را با اخذ نمایندگی فست فود در آلمان یا سایر کشورهای دیگر حتی ایران شروع کنید و از همان ابتدا درآمد بالایی را برای خود در نظر بگیرید.


مقایسه راه‌اندازی فست فود با تکیه بر فرانچایز و بدون آن

راه‌اندازی یک فست فود می‌تواند به‌عنوان یک شغل پردرآمد و سودمند محسوب شود. فست فودها نقش مهمی در صنعت غذایی دارند و از دیرباز محبوب بوده‌اند. برای راه‌اندازی یک فست‌فود می‌توانید به دو روش فرانچایز فست فود  و مستقل عمل کنید؛ اما ارجحیت روش فرانچایز نسبت به مستقل چیست؟

فرانچایز

روش فرانچایز برای راه‌اندازی فست‌فود بسیار محبوب است. در این روش، شما نام یک برند موجود با سابقه فعالیت بالا را خریداری می‌کنید و با توجه به قوانین و دستورالعمل‌های این برند، یک شعبه فست‌فود جدید را در مکان مورد نظر خود راه می‌اندازید. شما در این روش به پرداخت هزینه زیاد بابت تبلیغات و شناساندن برند خود به مشتریان نیازی نخواهید داشت؛ زیرا مردم از پیش برند شما را کاملا می‌شناسند. بنابراین از همان ابتدا مشتریان خود را در اختیار خواهید داشت و به این ترتیب یکی از بزرگ‌ترین زمینه‌های هزینه خود را از سر راه برمی‌دارید.

مستقل

روش دوم برای راه اندازی فست فود، روش مستقل است. در این روش، شما یک کسب و کار کاملا جدید را به راه خواهید انداخت و نام مورد نظر خود را به‌عنوان برند این کار معرفی خواهید کرد. شما در این مسیر همه چیز را از صفر شروع می‌کنید و هیچ پشتیبانی از سمت یک برند موجود همراه شما نخواهد بود. شاید برای دسته‌ای از افراد که به‌‌دنبال راه‌اندازی یک فست‌فود با نام خود هستند، اقدام از طریق این روش جذاب باشد، اما نباید از موارد زیر غافل شد:

  • شما در راه‌اندازی مستقل کسب‌وکار باید نسبت به روش فرانچایز فست فود، هزینه بیشتری بابت راه‌اندازی فست‌فود خود پرداخت کنید.
  • بابت تبلیغات و شناخت خود به مشتریان به پرداخت هزینه گزافی نیاز دارید.
  • به دریافت مجوزهای اضافی که در روش فرانچایز فست فود به‌چشم نمی‌خورند نیاز پیدا خواهید کرد.

به جز موارد بالا، هزینه‌هایی مانند طراحی لوگو یا انتخاب رنگ مناسب نیز از دیگر مواردی است که باید در این بخش به آن‌ها توجه داشت.


اخذ نمایندگی فست فود در آلمانآیا احتمال سوددهی پایین پس از فرانچایز فست فود وجود دارد؟

امروزه فرانچایز در حوزه فست فود یکی از پرطرف‌دارترین و موفق‌ترین نوع کسب‌وکارهای شناخته‌شده در سراسر جهان است. درصورتی‌که شما به‌درستی این کار را انجام دهید، یعنی:

  • مکانی مناسب برای راه اندازی رستوران خود انتخاب کنید.
  • بهترین مواد اولیه برای پخت غذاهای خود به کار ببرید.
  • بهترین آشپزها را برای پیش بردن کار خود به همکاری فرا بخوانید.
  • هزینه‌ای مناسب بابت غذاهای خود در نظر بگیرید.

می‌توان گفت که به هیچ عنوان سوددهی شما در سطح پایینی قرار نمی‌گیرد. پس در وهله اول، نام تجاری اهمیت خواهد داشت که نمایندگی آن را دریافت می‌کنید و در مرحله بعد، نحوه اداره فست فود توسط شما به سود‌دهی کمک خواهد رساند.

جمع‌بندی

فرانچایز فست فود یک مدل کسب‌و‌کار محبوب در سراسر جهان شناخته می‌شود. این مدل را با هدف تسهیل و افزایش سرعت خدمات غذایی، طراحی کرده‌اند که مزایای بسیاری را نیز ارائه می‌دهد. مهم نیست تابه‌حال سابقه مدیریت فست‌فود را داشته‌اید یا خیر! کافی است نمایندگی یکی از بهترین فست‌فودها را دریافت کنید و با استخدام آشپزهای ماهر و دیگر مواردی که در مطلب به آن‌ها پرداخته شد، کسب‌وکار خود را با درآمدی بالا راه‌ زودتر راه بیندازید.


نظر جدید
0%

سبد خرید