منو دسترسی
درباره ما

بزرگترین فست فود زنجیره ای ایران کار خود را از سال 1380 با راه اندازی اولین شعبه در منطقه مرزداران استان تهران آغاز نمود و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و به مرور زمان زیرساخت های لازم جهت سنگ بنای مجموعه گسترده و پیچیده کنونی، گذاشته شد.
از سال 1393 و مقارن با Re Brand عطاویچ، رشد تصاعدی مجموعه آغاز گردید و تبدیل به جایگاه نخست و رهبر بازار فست فود ایران گردید.
از سال 1396 و به دنبال سیاست های توسعه بازار مجموعه، دو شعبه در شهر استانبول افتتاح گردید و بسترسازی و رایزنی ها برای اعطای Master Franchisee در کشورهای روسیه، عراق، کویت، گرجستان و ارمنستان صورت گرفته و تا کنون ادامه دارد.
در حال حاضر عطاویچ با 54 شعبه فعال در سراسر کشور، بزرگترین فست فود زنجیره ای ایران بوده و با در اختیار داشتن کارخانه تولید مواد اولیه (ایران گوشت)، سیستم زنجیره تأمین و ناوگان مجهز ترابری، سیستم جامع تضمین کیفیت (QA)، سیستم تأمین نیروی انسانی، سیستم نظرسنجی از مشتریانSmart Evaluation، مرکز تحقیق و توسعه محصول-بازار، واحد مستقل بازاریابی و فروش، واحد Branding، بخش راه اندازی و تجهیز شعب جدید (Fastfood Run)، سیستم پشتیبانی از شعب و سیستم های پیچیده نظارتی-کنترل؛ سازمان یافته ترین و پیشرفته ترین سازمان کشور در حوزه خدمات فست فود بوده و همچنان به فکر پیشرفت و بهبود مستمر مجموعه خود می باشد.

چه عواملی عطاویچ را به یک رستوران زنجیره ای و محبوب تبدیل کرد؟

ریشه کلمه عطاویچ

عطا یعنی بزرگ، ویچ هم به هر کسی بگویید، یا یاد ساندویچ می افتد یا ویچ های کروات که مربی های فوتبال هستند. اما وقتی بگویید "بریم عطاویچ یه چیزی بخوریم" قطعا کسی فکر نمی کند که منظور با مربی فوتبال است. پس ویچ یعنی، ساندویچ. اما برخالف همه تعبیری که از عطاویچ می شود که عطاویچ یعنی ساندویچ بزرگ، عطاویچ از ابتدای اسم مبدع آن، عطا قطبی و انتهای کلمه ساندویچ، امده است؛ عطاویچ. دست بر قضا، ساندویچ های عطاویچ بدل شده اند به غول های غذا.

مشاهده بیشتر

من عطا، ساندویچ درست می کنم

10 سال پیش، عطا قطبی با حداقل امکانات در مرزداران ساندویچی جمع و جوری را راه انداخت. به مرور زمان، نیازهای مردم را شناخت و با خلاقیت و ابتکاری که داشت، ساندویچ های غیر معمولی را طراحی کرد. او فهمید که ایرانی ها، با همبرگر معمولی سیر نمی شوند. اما یک مشکل سر راه او بود؛ نان هایی که در ایران برای ساندویچ وجود داشت، به اندازه سیر شدن یک وعده ای هم جا برای مواد غذایی نداشت. پس ابتدا نانی را درست کرد و به خاطر رسیدن به آن نان، نانوایی هم راه انداخت تا آن نان ویژه را با مشخصاتی که خودش می خواهد بپزد.

مشاهده بیشتر

سازگار با دستگاه گوارش

سپس سراغ خود غذا رفتیم، با این سوال؛ چرا ساندویچ های حجیم، پس از خوردن، سبب ناخوشی دستگاه گوارش می شوند؟ پاسخ در دو چیز بود؛ مواد اولیه مرغوب و شیوه طبخ. پس ابتدا گوشت را با کیفیت خوبی تهیه کرد و سپس ساندویچ هایی که می خواست را با بالا و پایین کردن و کم و اضافه کردن مواد غذایی دیگر مثل کاهو، پنیر پیتزا، سس و ادویه ها به مزه و سلامت خوبی رساند. سپس برای غذاهایش اسامی مختلفی انتخاب کرد، عطا مستر، عال فیلوس، عطا...

مشاهده بیشتر

کیفیت حرف اول را می زند

ساندویچ های حجیم، چندسالی هست که پرطرفدار شده اند. اما حتی اگر ساندویچی که دست نخورده ترین گوشت را هم دارد، انتخاب کنید، باز هم دستگاه گوارشتان بهم می ریزد. اما ساندویچ های عطاویچ این نتیجه را ندارد. دلیل هم کیفیت بالایی است که مواد اولیه عطاویچ دارند. مدیران عطاویچ می گویند کیفیت مواد اولیه را همیشه در بالاترین حد کیفیت نگه می دارند. همه شعب عطاویچ موظف هستند مواد اولیه را از یک جا تهیه کنند. ضمن اینکه مواد اولیه روزانه تهیه می شود، یعنی هیچ ماده اولیه فریزری در ساندویچ ها استفاده نمی شود. نان هم روزانه و در دو نوبت به شعب ارسال می شود.

مشاهده بیشتر

نظارت بر شعب

شعب اگر خودشان هم منبعی برای تهیه مواد اولیه انتخاب می کنند، پیش از مصرف باید کیفیت مواد به تایید کنترل کیفیت عطاویچ برسد. آنها حتی اگر پیش از این تایید کیفیت، مواد اولیه را استفاده کنند، جریمه می شوند. غیر اینها بازرسی نامحسوس از تمام شعب وجود دارد.برای پخت و پز هم آشپزهای شعبه های عطاویچ، همگی آموزش دیده اند و با یک روش ساندویچ ها تهیه می کنند.

مشاهده بیشتر
افزودن ماژول جدید
0%

سبد خرید