منو دسترسی

چرا برخلاف تصور، همبرگر غذای سالم است؟

1400/03/05 در ساعت 15:12:00

برخلاف باور عموم مردم که همبرگر را غذایی مضر می پندارند در این مقاله قصد داریم شما را با فواید این غذای خوشمزه آشنا کنیم.

چرا برخلاف تصور، همبرگر غذای سالم است؟

چرا برخلاف تصور، برگرها غذای سالم هستند؟


همبرگر غذایی خوش طعم که می تواند شما را حتی اگر سیر باشید گرسنه کند. همبرگر ها شهرت بدی دارند و این کاملاً درست است زیرا باعث چربی در بدن شما می شود و کالری دریافتی شما را افزایش می دهد. اما این همه ماجرا نیست. در طرف دیگر ، همبرگر ها کاملاً سالم هستند و می توانند وعده غذایی مناسبی برای شما باشند. بنابراین ، قبل از اینکه ابروهای خود را با دیدن همبرگرهای آماده در فست فود ها بالا ببرید و به آن ها عنوان ناسالم برچسب بزنید ، در اینجا برخی از فواید سلامتی همبرگر ها شما را متحیر می کند.


اسید لینولئیک مزدوج

به طور کلی همبرگرها دارای اجزایی به نام اسید لینولئیک کونژوگه یا CLA هستند که در برخی مطالعات علائم مبارزه با سرطان را نشان داده است. همچنین ، ممکن است تاکنون شنیده باشید که خوردن همبرگر فقط باعث چاقی شما می شود. با این حال ، CLA تأثیر فوق العاده ای در کاهش وزن شما دارد. اصولاً با افزایش متابولیسم بدن از افزایش وزن جلوگیری کرده و باعث کاهش چربی می شود.پروتئین

هر سلول دارای پروتئین است. این یک ترکیب اساسی در بدن شما است که به شما کمک می کند تا بدن خود را فعال و پربار نگه دارید. برخی از مواد موجود در برگر دارای پروتئین های سالم است که به شما در ساخت عضلات کمک می کند. موادی مانند بیکن منبع درخشان پروتئینی است که مطمئناً به شما کمک می کند بدن را متناسب نگه دارید.


ویتامین ها

همبرگر حاوی چندین ویتامین است که بیشتر از خانواده ویتامین های گروه B هستند. به طور کلی ، این ویتامین ها به استفاده مناسب از انرژی غذا کمک می کنند. ویتامین های گروه B همچنین در ایجاد گلبول های قرمز به بدن شما کمک می کنند. کمبود ویتامین B-12 می تواند عوارض جانبی مختلفی مانند ضعف ، بی حسی ، کم خونی و چندین مشکل دیگر مربوط به سیستم عصبی ایجاد کند.مانستر چیز کرافمواد معدنی

همبرگر منبع خوبی از مواد معدنی است. به طور کلی به مواد تشکیل دهنده استفاده شده در تهیه همبرگر بستگی دارد. با این حال ، بیشتر اوقات ، همبرگر های آماده در عطاویچ مقدار زیادی روی دارند. این موضوع نقش مهمی در ایجاد گلبول های قرمز خون و کمک به افزایش سوخت و ساز بدن دارد. روی سیستم ایمنی بدن شما را افزایش می دهد ، بنابراین این مورد یک مزیت عالی است.

بنابراین ، اگر معتقد بودید که همبرگر ها برای سلامتی شما مضر هستند ، اکنون ممکن است درک شما تغییر کرده باشد. بنابراین ، اگر اکنون می خواهید همبرگر بخورید ، می توانید به راحتی و بدون هیچ ترسی آن را سفارش دهید زیرا اکنون می دانید که غذایی میل می کنید که به شما سلامتی می بخشد.

برای سفارش برگر خوشمزه می توانید از طریق وب سایت عطاویچ سفارش خود را ثبت کنید.


پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

انواع برگرهای آمریکایی (2)

1400/07/28 در ساعت 16:39:34

در ادامه مقاله انواع برگرهای آمریکایی (1) به معرفی مابقی همبرگرهای آمریکایی می پردازیم.

انواع برگرهای آمریکایی (2)

انواع برگرهای آمریکایی (1)

1400/07/28 در ساعت 16:26:20

برگر آمریکایی؛ نامی که در بیش از 80 درصد فست فود های ایران و تهران دیده ایم. ما در این مقاله شما را با برگر های آمریکایی واقعی آشنا می کنیم.

انواع برگرهای آمریکایی (1)

ویژگی های یک فست فود خوب

1400/07/28 در ساعت 12:05:48

باتوجه به تعدد تعداد فست فود ها و علاقه زیاد افراد به این نوع غذاها، برآن شدیم تا مقاله ای راجب ویژگی های کی فست فود خوب ارائه دهیم تا آگاهی عمومی را در این زمینه افزایش دهیم.حق شما بهرمندی از یک فست فود خوب و مناسب است.

ویژگی های یک فست فود خوب

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

1400/07/24 در ساعت 15:14:01

در این مقاله به بررسی تاریخچه نان سیر از ابتدای آن تا به حال پرداخته ایم. درواقع یک کندوکاو دیگر در تاریخچه غذاها داریم.

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

فست فود در مازندران

1400/07/21 در ساعت 16:08:07

استان مازندران از استان هایی با میزان گردشگر بالا می باشد. ما در مجموعه رستوران های زنجیره ای عطاویچ با افتتاح 3 شعبه در نقاط مختلف استان، آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستیم.

فست فود در مازندران
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید