منو دسترسی

کدام یک از افراد مشهور یا سلبریتی ها به پیتزا علاقه دارند؟

1400/01/03 در ساعت 01:17:04

پیتزا این خوشمزه دوست داشتنی طرفداران زیادی دارد که یا آن را از فست فود ها تهیه می کنند و یا پیتزا مخصوص خود را در آشپزخانه خود آماده می کنند.

کدام یک از افراد مشهور یا سلبریتی ها به پیتزا علاقه دارند؟

کدام یک از افراد مشهور یا سلبریتی ها به پیتزا علاقه دارند؟

افراد مشهور باید از برنامه های غذایی خود پیروی کنند ، اما هر از گاهی ، آنها هم به خوردن پیتزا روی می آورند. از احمقانه ترین ترکیبات چیلی و رشته فرنگی گرفته تا پیتزای کلاسیک به سبک مارگاریتا. آنها هم برای آرام کردن قلب خود به پیتزا روی می آورند.
در ادامه به بعضی از آنها اشاره میکنیم.


جنیفر لارنس


احتمالاً یکی از بزرگترین افراد مشهور عاشق پیتزا در میان افراد مشهور است. جنیفر لارنس مطمئناً میداند که پیتزا را چگونه درست کند و از گفتن این موضوع به دنیا نمی ترسد. حتی او یک نوع مخصوص خود را درست کرده است و آن را سفارش میدهد. باور کنید یا نکنید ، پیتزای مورد علاقه او بیشتر شبیه ساندویچ است ، حداقل یک ساندویچ متمایز است. خلاقیت مورد علاقه او شامل یک تکه پیتزا ، مقداری چیلی جنوبی و رشته فرنگی اضافه کرده و روی آن را با یک تکه دیگر پیتزا پر کرده و این غذا را مانند ساندویچ بخورید. لارنس در یک ویدیو به Glamour گفت که او ادعا می کند این بهترین اختراع او تاکنون است.


خواننده مشهور سبک رپ، چنس


او علاقه زیادی به سبک شیکاگو دارد و اعتقاد دارد که نیازی نیست که یک سبک خوشمزه را تغییر دهد.


بیانسه


اگرچه بیانسه به خاطر علاقه خود به پیتزاهای وگان معروف است ، اما انتخاب او برای سفارش پیتزا ،  علاوه بر یک پیتزا، مقدار زیادی سس گوجه فرنگی اضافه و هالاپینو اضافی است. در حقیقت ، او در یک مصاحبه با مجله Beat Magazine اعتراف کرده است که او بیشتر اوقات  یک بطری سس تند را در کیف خود نگهداری می کند زیرا نمیخواهد در هنگام خوردن غذا، مقدار سس آن کم باشد.


استدآپ کمدین، امی شومر


یکی دیگر از افراد مشهور که عاشق تند بودن پیتزا است ، امی شومر است. او معمولا در سفارش هایش  مواد افزودنی مانند پپرونی و هالاپینو را درخواست میکند. اگر غذای او به مقدار کافی تند نباشد او آن پیتزا را نمی خورد. او یک برنامه استندآپ کمدی کامل را به این موضوع اختصاص داد.


کندال جنر و خلو کارداشیان


دو خواهر کارداشیان، عاشق پیتزا مارگاریتا هستند.


پیتزا استریل عطاویچاد شیران


این خواننده انگلیسی هم سبک مخصوص خود را دارد. او خمیر را با پنیر و سیب زمینی سرخ شده و مواد دیگر میچیند و در آخر سس به آن اضافه میکند.


مایلی سایروس


این بازیگر و خواننده یکی دیگر از افراد مشهوری است که به پیتزا علاقه دارد. سایروس همیشه علاقه خود به پیتزا را با ارسال عکسهایی از بالش های پیتزا ، لباس های پیتزا ، ژاکت های پیتزا و ... نشان می دهد.

نه تنها این افراد بلکه بسیاری دیگر از هنرمندان، کودکان و حتی ورزشکاران نیز مانند من و شما به این غذای خوشمزه علاقه زیادی دارند و آن را در برنامه غذایی خود و برای روزهای خاص درنظر گرفته اند.

حتی شده گاهی و به دفعات کم مثلا در یک مهمانی یا یک آخر هفته سراغ یک پیتزا خوشمزه می روند و به اصلاح عامیانه دلی از عزا در میاورند.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

1400/08/04 در ساعت 16:33:12

تا بحال شخصی را دیده اید که طرفدار پیتزا نباشد و یا مایل نباشد آن را چندوقت یکبار امتحان کند؟ این ویژگی خاص پیتزا است. در این مقاله پیتزا و کالزون را بررسی کرده ایم.

شما کدام را انتخاب می‌کنید؟  پیتزا یا کالزون؟

پیتزا آناناس

1400/08/03 در ساعت 16:03:16

پیتزا آناناس یک پیتزا خاص با طرفداران خاص خود در دنیا. البته عده ای نیز مخالف آن هستند ولی یکی از خاص ترین پیتزاهاست که ما دراین مقاله به آن پرداخته ایم.

پیتزا آناناس

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

1400/07/27 در ساعت 14:47:13

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند پیتزا مضر است. ما در این مقاله دلایلی از مفید و خوب بودن پیتزا بیان می کنیم.همراه ما باشید.

4 دلیل برای بد نبودن پیتزا

سفارش پیتزاهای خاص

1400/07/25 در ساعت 17:10:33

پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه مردم جهان است.این مورد را می‌توانیم بدون هیچ تردیدی بگوییم. در این مقاله 6 پیتزای خاص را معرفی کرده ایم.

سفارش پیتزاهای خاص

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

1400/07/24 در ساعت 15:14:01

در این مقاله به بررسی تاریخچه نان سیر از ابتدای آن تا به حال پرداخته ایم. درواقع یک کندوکاو دیگر در تاریخچه غذاها داریم.

قدمتی به اندازه 3000 سال. نان سیر آینه تکامل نان

طرز تهیه هات داگ تنوری

1400/07/20 در ساعت 11:50:30

در این بخش، قصد داریم طرز تهیه هات داگ تنوری که از جمله ساندویچ های خوشمزه و پر طرفدار در سراسر دنیا می باشد را در اختیار شما دوستان گرامی و علاقمندان به انواع غذا های فست فود قرار دهیم.

طرز تهیه هات داگ تنوری
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید