منو دسترسی

فرانچایز چیست؟

1399/12/19 در ساعت 15:10:00

فرانچایز حق امتیازی است که گیرنده در ازای پرداخت حق الزحمه و درصدی از درآمد ناخالص به فرانچایز دهنده، حق استفاده از علامت تجاری، نام و تبلیغات اعطا کننده نمایندگی را برای مدت مشخص....

فرانچایز چیست؟

فرانچایز چیست؟

همانطور که میدانید فرانچایز حق امتیازی است که گیرنده در ازای پرداخت حق الزحمه و درصدی از درآمد ناخالص به فرانچایز دهنده، حق استفاده از علامت تجاری، نام و تبلیغات اعطا کننده نمایندگی را برای مدت مشخص و جهت ارائه کالا یا خدمات  و توزیع محصولات مربوطه را خواهد داشت.

در حقیقت این سیستم روشی مطمئن  برای سرمایه گزاران جدیدی بوده که علاقمند به راه اندازی کسب و کار در زمینه مشابه با شرکت فرانچایزدهنده است، در این روش شخص میتواند با ریسک کمتر، علیرغم درصد سود ظاهری کمتر به دلیل دسترسی به بازار فروش از قبل ثبات یافته به سود واقعی بیشتری دست پیدا کند. همانا تاثیرگذارترین موارد آن ارتباط مستقیم با کاهش ریسک در سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه دارد.

  • عدم نیاز به تخصص یا تجربه و سعی و خطاهای پر ریسک؛
  • دسترسی به بازار فروش مطمئن و از قبل تثبیت شده
  • عدم نیاز به هزینه های جانبی مانند تبلیغات جداگانه؛
  • استفاده از آموزش و پشتیبانی و به روز رسانی دائمی شرکت فرانچایز دهنده در تمام مراحل و بخش ها؛

طبقه گفته بزرگان سرمایه گذاری دنیا: اگر میخواهید سرمایه گذار موفقی باشید بهتر است به جای اینکه سرمایه گذار بزرگی در یک مجموعه کوچک باشید سرمایه گذارکوچکی(نسبت به کل پروژه) در یک مجموعه بزرگ باشید.


هلدینگ بزرگ ایرانگوشت با 35 سال سابقه درخشان در صنعت غذایی کشور و با تولید و پخش فرآورده های گوشتی و پروتئینی عصر جدیدی از فعالیت های خود را با تامین کلیه مواد اولیه بزرگترین و  بهترین فست فود زنجیره ای کشور (عطاویچ) آغاز نموده و در ادامه کارآفرینی و توسعه بازاریابی شبکه ای در صنایع غذایی در عطاکو و آموزش تخصصی در حوزه مدیریت و خدمات در صنایع غذایی و گردشگری در مجموعه غذا آکادمی ، همچنین راه اندازی کلیه رستورانها و فست فودهای توسط شرکت فست فودران باسابقه بالای ده سال در این زمینه و پخش و توزیع محصولات توسط شرکت باروس فام نیز تنها بخشی از دستاوردهای هلدینگ ایرانگوشت میباشد

برند عطاویچ بعنوان بزرگترین فست فود زنجیره ای کشور با ارائه پیتزای خوشمزه و بهترین همبرگر ها و  با ارائه غذاهایی با کیفیت های بالا با توسعه شعب به جهانی شدن می اندیشد و در این راستا در چندین کشور از جمله ترکیه، عراق، آلمان و گرجستان با اعطای نمایندگی فعالیت خود را آغاز کرده است.

این هلدینگ در کشور ترکیه با نام عطاکورپوریشن مشغول به فعالیت میباشد.

در حال حاضر عطاویچ با در اختیار داشتن کارخانجات بزرگ جهت تولید کلیه مواد اولیه شعب با فرمول انحصاری (ایران گوشت)، سیستم زنجیره تأمین و ناوگان مجهز ترابری، سیستم جامع تضمین کیفیت (QA) از ابتدائی ترین مراحل تولید تا طبخ و تحویل به مشتریان در شعب، سیستم تأمین نیروی انسانی، سیستم نظرسنجی از مشتریان وهمچنین با برخورداری از سیستمهای بازرسی ها و ارزشیابی و پایش مستمر رضایتمندی مشتریان،مرکز تحقیق و توسعه محصول-بازار(R&D)، واحد مستقل بازاریابی و فروش با بکارگیری بروزترین روشها و ابزارهای بازاریابی، واحد Branding، بخش راه اندازی و تجهیز شعب جدید  (Fast food Run)، سیستم پشتیبانی از شعب و سیستم های پیچیده نظارتی-کنترل؛ سازمان یافته ترین و پیشرفته ترین سازمان کشور در حوزه خدمات فست فود بوده و همچنان به فکر پیشرفت و بهبود مستمر مجموعه خود می باشد.


برای اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی عطاویچ،  فرم را پر کنید.


با مجموعه رستوران های عطاویچ در سایت atawich.com همراه ما باشید.

برای راه اندازی یک پیتزا فروشی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

1400/06/31 در ساعت 14:55:00

راه اندازی فست فود دیگر یک کسب و کار ساده نیست.علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب، استفاده از وسایل و لوازم با کیفیت هم اهمیت بسیاری دارد و می‌تواند به شما کمک‌های بسیاری کند. در این مقاله اطلاعاتی راجب راه اندازی فست فود به شما خواهیم داد.

برای راه اندازی یک پیتزا فروشی به چه چیزهایی نیاز دارید؟

اعطای نمایندگی در صنعت غذا و رستوران داری

1400/06/22 در ساعت 16:44:00

دریافت فرانچایز از یک برند معتبر سبب طی کردن یک مسیر کوتاه بجای طی یک مسیر بلند با چالش ها و احتمال شکست بالا می باشد. حتی انتخاب نوع صنفی که می خواهید در آن مشغول به کار شوید نیز بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی این موضوعات پرداخته ایم.

اعطای نمایندگی در صنعت غذا و رستوران داری

چطور پیتزا فروشی خودتان را افتتاح کنید

1400/05/20 در ساعت 16:26:00

پیتزا یکی از محبوب ترین انتخاب های غذایی برای جهانیان است. برای مثال در آمریکا ، مصرف کنندگان سالانه 3 میلیارد پیتزا می خورند. با چنین ارقامی ، تعجبی ندارد که افتتاح رستوران پیتزا می تواند چشم انداز جذابی باشد

چطور پیتزا فروشی خودتان را افتتاح کنید

تاثیر جنگ جهانی بر صنعت غذا

1400/05/16 در ساعت 11:33:00

در این مقاله به صحبت راجب کمبودهایی که در زمان جنگ جهانی در مواد غذایی اتفاق افتاد و جایگزین های آن، پرداخته ایم.

تاثیر جنگ جهانی بر صنعت غذا

آشنایی با قرارداد فرانشیز و تفاوت آن با قرارداد لیسانس علامت تجاری (2)

1400/05/13 در ساعت 16:10:00

قراردادهای بین المللی فرانشیز یکی از کارآمدترین شیوه های گسترش تجارت یا یک فعالیت معین به شمار می آید. در این مقاله به بررسی این نوع قراردادها پرداخته ایم.

آشنایی با قرارداد فرانشیز و تفاوت آن با قرارداد لیسانس علامت تجاری (2)

آشنایی با قرارداد فرانشیز و تفاوت آن با قرارداد لیسانس علامت تجاری (1)

1400/05/06 در ساعت 15:08:00

قراردادهای بین المللی فرانشیز یکی از کارآمدترین شیوه های گسترش تجارت یا یک فعالیت معین به شمار می آید. در این مقاله به بررسی این نوع قراردادها پرداخته ایم.

آشنایی با قرارداد فرانشیز و تفاوت آن با قرارداد لیسانس علامت تجاری (1)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید