منو دسترسی

چطور بکارگیری سیستم سفارشات آنلاین بر کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد؟

1400/10/04 در ساعت 15:36:00

سفارش آنلاین. کلمه ای که تا بحال بسیار شنیده و پس از این نیز بسیار خواهید شنید. تکنولوژی که روز به روز میزان استقبال و استفاده از آن بیشتر می شود.

چطور بکارگیری سیستم سفارشات آنلاین بر کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد؟

چطور بکارگیری سیستم سفارشات آنلاین بر کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد؟

قبلاً آن را شنیده اید و دوباره آن را خواهید شنید: محبوبیت سفارش آنلاین در حال افزایش است.

رویدادهای جهانی و نوآوری‌های فناوری عصر جدیدی را برای بخش زنجیره تامین مواد غذایی آغاز کرده‌اند.

نحوه نگاه و خرید مصرف مصرف‌کنندگان مواد غذایی طی چندین سال گذشته در واکنش به همه‌گیری COVID-19 و تمایل فزاینده برای شفافیت کامل، به شدت تغییر کرده است.

از غول‌های بزرگ این صنعت مانند آمازون گرفته تا دیجی کالا و اسنپ و بسیاری استارت‌آپ‌های کوچک، تحویل مستقیم به مشتری و بسیاری گزینه‌های دیگر کشور را فرا گرفته است  و رستوران‌ ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

با افزایش سفارش آنلاین و موبایلی در تمامی صنایع، مصرف کنندگان به راه حل هایی روی آورده اند که زندگی آن ها را ساده می کند و حتی بزرگ ترین شکاکان به تکنولوژی نیز تجربه غذاخوری خود را به یک راه حل سفارش آنلاین ادغام شده با سیستم POS رستوران خود برای ارائه خدمات بهتر به مهمانان تبدیل می کنند.مشتری ها هم می‌توانند به راحتی نظرات خود را درباره محصول شما، راحتی استفاده و یا برند شما با دیگران به اشتراک بگذارند.

اما ارائه سفارش آنلاین برای مشتریان دیجیتال شما چقدر مهم است؟


چگونه رفتار مصرف کننده تغییر کرده است؟

هزینه های مصرف کننده برای غذا در ایالات متحده تا اوایل سال 2020 نسبتاً ثابت بود.

به گفته مک‌کینزی، فروش در این بخش سالانه حدود 4 درصد رشد کرد که تقریباً بین شرکت‌های خدمات غذایی و خرده‌فروشی‌ها تقسیم شد.

سپس همه‌گیری کرونا شروع شد و همه چیز تغییر کرد.

با قرنطینه و فاصله گذاری فیزیکی، مصرف کنندگان الگوهای خرید خود را به طرز چشمگیری تغییر دادند.

مخارج در فروشگاه های خدمات غذایی به شدت کاهش یافت و فروش مواد غذایی و مواد غذایی حدود 29 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت.

بر اساس آمارهای اخیر مرکاتوس، درصد خواربارفروشی های آنلاین از بازار 1.04 تریلیون دلاری در سال 2020 حدود 106 میلیارد دلار یا 10.2 درصد بوده است که نسبت به سال قبل که فقط 3.4 درصد بوده است افزایش چشمگیری را داشته است.

پیش بینی می‌شود تا سال 2025، مصرف کنندگان می توانند تا 250 میلیارد دلار به صورت آنلاین برای خرید مواد غذایی هزینه کنند.

همه گیری کووید باعث شد مردم به خانه های خود بازگردند و از محیط امن خانه های خود سفارش های خود را ثبت کنند.

البته بودند و هستند کسانی که به تکنولوژی اعتقاد و اطمینان ندارند و ترجیح می‌دهند که به صورت حضوری به مغازه ها رفته و خریدهای خود را انجام دهند.

البته این رشد انفجاری در خرید آنلاین بدون چالش نبوده است.

سیستمی که زمانی یک سیستم متعادل و آرام بود، به سرعت مجموعه ای از اثرات موجی را در سراسر زنجیره تامین احساس کرد زیرا مصرف کنندگان ترجیحات خرید را تقریباً یک شبه تغییر دادند.

برای مثال، تامین‌کنندگان شرکت‌های خدمات غذایی با لغو ناگهانی سفارش‌ها مواجه شدند و بسیاری از آن ها را با موجودی اضافی مواجه کردند که به دلیل محدودیت‌های اندازه سرو یا بسته‌بندی، هدایت آن ها به مصرف‌کنندگان دشوار بود.


سفارش آنلاین order onlineتاثیر سفارشات آنلاین بر کسب و کار شما

سفارش آنلاین در حال رشد است و اگر مصرف کنندگان گرسنه نتوانند از رستوران شما سفارش دهند، از کسب و کار دیگری سفارش می دهند.

اگر می خواهید بدانید که داشتن یک سیستم سفارش آنلاین یکپارچه چقدر می تواند بر تجارت شما تأثیر بگذارد کافی است که به داخل گوشی موبایل خود مراجعه نمایید.

خود شما هم بارها و بارها از پلتفرم های مختلف برای خود و یا خانواده خود غذا سفارش داده اید.

یک رستوران در ونکوور کانادا می‌تواند تاثیر بکارگیری سیستم های سفارش اینترنتی غذا را بر کسب و کار خود را توضیح دهد.

کن پلاورد می‌گوید که آن ها نتیجه بخش بودن راه اندازی سیستم سفارش آنلاین را به سرعت دیده اند.

با توجه به اینکه 70 درصد از مصرف کنندگان علاقه مند به سفارش مستقیم از یک رستوران هستند، کن از طریق یک راه حل یکپارچه، کمیسیون تحویل را در جیب خود نگه می دارد.

به زبانی دیگر، با راه اندازی سیستم سفارش آنلاین خود بر روی وب سایت رستوران، آن ها توانستند که کمیسیونی که به پلتفرم ها پرداخت می‌کردند را از سیستم خود حذف کنند.


جمع بندی

دید بیشتر و استفاده از تکنولوژی ها در تمامی زنجیره تامین مواد غذایی نه تنها خواسته ها و نیازهای مصرف کنندگان را برآورده می کند، بلکه به شرکت ها این امکان را می دهد که سریع تر اطلاعات را بدست بیاورند و بر براساس آن ها عمل کنند، تصمیمات تجاری هوشمندانه تری بگیرند و ریسک ها را مدیریت کنند.

استفاده از این سیستم ها به شما و کسب و کار شما کمک می‌کند که سیستم خود را کاراتر و بهتر مدیریت کنید.


در جستجوی بهترین فست فود

1400/10/22 در ساعت 15:34:43

در زندگی حال حاضر غذا خوردن دیگر فقط جنبه سیر شدن و پر کردن شکم را ندارد بلکه به یکی از تفریحات افراد تبدیل شده است.بسیاری به رستوران ها و فست فود ها می رند تا درواقع با یک تیر دو نشان بزنند.

در جستجوی بهترین فست فود

مسابقات غذا خوری در آمریکا

1400/10/18 در ساعت 14:38:01

مسابقات غذاخوری از سرگرمی ها و و تفریحاتی است که در بسیاری از کشورها مورد استقبال افراد قرار می گیرد. در این مقاله به برخی از این مسابقات پرداخته ایم و تعدادی از پرخورها را معرفی کرده ایم.

مسابقات غذا خوری در آمریکا

اهمیت سفارش آنلاین بر کسب و کارها

1400/10/01 در ساعت 12:00:01

حتما برای شما هم پیش آمده که در طول روز نیاز به کالا، غذا و... احساس کنید و امکان خروج از منزل و یا محل کار خود را نداشته باشید. در این لحظه اولین گذینه که به ذهن می رسد استفاده از امکانات سفارش آنلاین برای رفع نیاز شماست.

اهمیت سفارش آنلاین بر کسب و کارها

صنعت غذا در گذشته انقلابی چشمگیر را پشت سر گذاشته است.

1400/09/20 در ساعت 11:55:21

با ظهور سفارش غذا به صورت آنلاین، فست فود ها و رستوران ها دچار تغییرات چشم گیری شدند. این موضوع باعث راحتی کار مشتریان نیز شده است.

صنعت غذا در گذشته انقلابی چشمگیر را پشت سر گذاشته است.

فست فود؛ یادگاری به جامانده از روم باستان

1400/09/17 در ساعت 15:29:36

آیا میدانستید فست فود یک یادگاری از سالیان بسیار بود و از رومیان بجا مانده است؟این مجموعه غذای خوشمزه آن قدر محبوب بوده که تا به امروز نه تنها از غذاها حذف نشده بلکه نوع های زیادی هم به آن اضافه شده است.

فست فود؛ یادگاری به جامانده از روم باستان

بیجار؛ شهر گندم ایران

1400/08/23 در ساعت 15:51:06

عطاویچ به عنوان بزرگ ترین فست فود کشور با افتتاح شعبه در بیجار، تمام سعی خود را در راستای ارائه غذاهایی خوشمزه به هم وطنان، انجام می دهد.

بیجار؛ شهر گندم ایران
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید